Reklaam sulgub sekundi pärast

5 halba kohtingunõuannet – ära kuula neid!

Me kuuleme päevast päeva erinevaid kohtingunõuandeid, mida tohib teha, mida ei tohi teha ja mida peab tegema! Seda infot tundub vahel liiga palju olevat ning lõppkokkuvõttes ei saa ühtegi kohtingureeglit sajaprotsendiliselt usaldada. Kuid siiski on mõned nõuanded, mida tasub vältida!

Me kuuleme päevast päeva erinevaid kohtingunõuandeid, mida tohib teha, mida ei tohi teha ja mida peab tegema! Seda infot tundub vahel liiga palju olevat ning lõppkokkuvõttes ei saa ühtegi kohtingureeglit sajaprotsendiliselt usaldada. Kuid siiski on mõned nõuanded, mida tasub vältida!

Siin on 5 kohtingunõuannet, millest ei tasu kinni pidada!

Nõuanne nr 1 - Sa ei pruugi seda õiget leida, seega lepi keskmisega! Me kõik väärime parimat ja pole mingit põhjust vähemaga leppida. Kui sa ise tunned, et sa ei vääri parimat, siis sa ei saagi seda. Armastus on üks kõige tugevamaid jõude siin maailmas ja igaüks peaks seda kogema - vali enda kõrvale mees, kes tekitab sinu kõhus liblikaid, keegi, kellega koos olles võiksid kasvõi maailmalõppu rännata. Sa väärid seda ja ei pea sugugi vähemaga leppima. 

Nõuanne nr 2 - Kui ta kutsub sind viimasel minutil välja, siis õigem on keelduda, sest muidu ta võib arvata, et sul oma elu polegi. See pole sugugi nii! See, kui mees kutsub sind välja väikese etteteatamisajaga ja sul tõesti on sel hetkel vaba aega, siis miks mitte seda ära kasutada. Jah, kui kõik teie kohtingud väikese või peagi et olematu etteteatamisajaga aset leiavad, peaksid tõesti vahel ka keelduma, kuid kui seda juhtub harva, siis ei vaata keegi sellele imelikult. 

Nõuanne nr 3 - Käisite kohtingul ja sa ei tundnud mitte mingit keemiat, seega sa arvad, et peaksid selle mehe kohe maha kandma. Vale puha! Peale ühte kohtingut ei saa üldistusi teha ja liblikad ei peagi kohe lendama hakkama. Anna talle ja iseendale aega - õppige üksteist tundma, saage sõpradeks ja kui sa siis ka tõesti tunned, et sa lihtsalt ei ole huvitatud, lõpeta temaga kohtumine. Kuid peale esimest kahte-kolme kohtingut on liiga vara selliseid otsuseid vastu võtta - seda muidugi juhul kui sa isegi tema läheduses olla ei suuda - siis tõesti pole tegu õige inimesega.

Nõuanne nr 4 - Käisite esimesel kohtingul ja nüüd sa arvad, et pead mitu päeva ootama enne kui talle helistad, sest muidu sa tundud liiga pealetükkiv! Jälle vale arvamus! Kui te käisite väljas ja sul oli temaga tore, siis miks mitte kasvõi samal päeval talle sõnum saata - kirjuta ja täna teda meeldiva seltskonna eest. Nii saad sotti ka sellest, mida tema kohtingust arvas. Kui ta ei vasta samal päeval ega ka järgnevatel päevadel, siis suure tõenäosusega ta pole huvitatud. Sellisel juhul pole tõesti mõtet talle helistama hakata.

Nõuanne nr 5 - Enne kolmandat kohtingut on seks keelatud! Tegelikult see päris nii ei ole. Oota seksiga niikaua kuni sa tunned, et sa saad teda usaldada - siin ei ole ajalist piirangut ega üldist reeglit. Kui teil kõik klapib ja sa tunned end temaga turvaliselt, siis ei pea ka seksiga kauem ootama. Pigem on küsimus selles - kui palju on naisi, kes meest pärast esimest kahte-kolme kohtingut juba usaldada suudavad? See on aga oluline - kuni usaldust pole, peaks seksiga ootama!

Allikas: www.ivillage.com