5 HOIATAVAT MÄRKI, et liigud suhtes liiga ruttu edasi

5 HOIATAVAT MÄRKI, et liigud suhtes liiga ruttu edasi

Teinekord võib leida end olukorrast, kus oled pea ees uude suhtesse hüpanud selle peale pikemalt mõtlemata. Tavaliselt juhtub see siis, kui värske suhte alguse surin viib mõistuse ja igasuguse selge mõtlemise. Ole siiski ettevaatlik, et uus suhe ei edeneks liiga ruttu liiga tõsiseks. Elite Daily pani kirja 5 märki, mis paljastavad, et kiirustad värskes suhtes liigselt. 

Te pole veel kordagi tõsistel teemadel rääkinud

Suhtes on oluline, et räägiksite teineteisele oma minevikust, unistustest, usust, elustiilist, laenudest, suhtumisest lastesse ning paljudest teistest tõsistest asjadest. Kui te nendest asjadest ei räägi enne tõsisemat pühendumist, võib see pikapeale probleeme valmistama hakata. 

Teie suhe on vaid füüsiline

Isegi kui seks on kirglik ja hea, on suhtes peale selle ka muid olulisi tegureid. Võta aega ja tutvu potentsiaalse elukaaslasega ka väljaspool voodit. 

Sa ei ole kohtunud tema pere ega sõpradega

Mingil hetkel kohtud oma kallima pere ja sõpradega. See, millal see juhtub, on aga väga oluline. Kindlasti ei tohiks see juhtuda liiga ruttu, kuid kohtumist ei tasuks ka liiga kaua edasi lükata. 

Te pole koos veel midagi rasket kogenud

Kui te pole koos veel midagi tõsist läbi elanud, ei või sa teada, kas võid rasketel hetkedel oma partnerit täielikult usaldada ja tema peale kindel olla. On tähtis teada, kuidas ta reageerib ja kas ta on sulle toeks. 

Te ei mõtle tuleviku peale

Kui teil on suhtega tõsi taga, peaksite mõtlema ka tuleviku peale ning rääkima, kus näete ennast paari aasta pärast. Vähemalt kolme esimest kuud tasuks kasutada teineteisega tutvumiseks. Selle aja jooksul mõtle, kas sul on suhtega tõsi taga või on see vaid üks kerge romaan. 

Sarnased artiklid