5 KINDLAT PÕHJUST, MIKS SOOLOSEKS sulle kasulik on

5 KINDLAT PÕHJUST, MIKS SOOLOSEKS sulle kasulik on

Erinevate uuringute kohaselt tegeleb eneserahuldamisega 92 protsenti naistest, kuid millegi pärast valmistab sellest rääkimine meile endiselt ebamugavust. Masturbeerimine on sinu tervisele rohkem kui kasulik ning päris kindlasti pole tegemist pelgalt meeste pärusmaaga. 

Erinevate uuringute kohaselt tegeleb eneserahuldamisega 92 protsenti naistest, kuid millegipärast valmistab sellest rääkimine meile endiselt ebamugavust. Masturbeerimine on sinu tervisele rohkem kui kasulik ning päris kindlasti pole tegemist pelgalt meeste pärusmaaga. 

Toob parema une

Ei mingit lammaste lugemist enam! Masturbeerimine on justkui looduslik unerohi. See paneb keha tootma endorfiine, mis on olulised kemikaalid stressi ja valu leevendamiseks ning lõõgastumiseks.

Tugevdab lihaseid

Masturbeerimine hoiab toonuses vaagna- ja pärakulihaseid. Tugevam vaagnapõhi tagab naisele parema seksi ja vähendab tahtmatu urineerimise riski.

Leevendab menstruatsioonivalu 

Eneserahuldamine võib oluliselt vähendada valu, mida tunned päevade ajal. Lisaks vähendab see ärritusvust, krampe ja seljavalusid. 

Vähendab kuseteedepõletikke 

Kui oled aldis põiepõletikule, aitab masturbeerimine leevendada ebamugavustunnet ja välja pesta valesse kohta sattunud baktereid.

Vähendab teise tüübi diabeedi riski 

Uuringud näitavad, et naistel, kes kogevad sagedamini orgasmi, on suurem vastupanuvõime teise tüübi diabeedile. Kuidas saada rohkem orgasme? Loomulikult ennast rahuldades!

yourtango.com