5 kinnitust, et sõbranna mürgitab su elu

5 kinnitust, et sõbranna mürgitab su elu

Vahel juhtub, et hästi alanud sõprussuhe muutub mingil hetkel kurnavaks ja tajud, et sõbranna mõjub sulle pigem suisa hävitavalt. Mis  märgid sellele viitavad?

Vahel juhtub, et hästi alanud sõprussuhe muutub mingil hetkel kurnavaks ja tajud, et sõbranna mõjub sulle pigem suisa hävitavalt. Mis märgid sellele viitavad?

1. Sa ei tunne end enam hästi
Esimene märk, et sõbranna mürgitab su elu: sa ei tunne end temaga aega veetes hästi. Iga kord, kui suhelnud olete, tunned end halvasti, tühisena, mõttetuna, kuid ei oska täpselt selgitada, mis seda tunnet tekitab.

2. Sa valid sõnu
Kui sa leiad, et pead üha tihedamini keelt hammaste taga hoidma ega saa öelda, mida sa mõtled, on midagi mäda. On üks asi, kui sa jääd viisakuse ja lugupidamise piiridesse, kuid hoopis teine, kui sa lihtsalt pead kogu aeg jälgima, mida sa ütled, sest muidu tekib probleem. 

3. Pidev kaitseseisund
Sa pead kogu aeg oma valikuid õigustama ja põhjendama. Kõigesse, mida sa teed, suhtub sõbranna põlgusega, negatiivselt ja üleolevalt. Nii ei olda sõbrad. 

4. Ta ei hinda sind
Iga kord, kui koos aega veedate, tunned sa, et sinu isiksusel pole tema jaoks mingit tähtsust. Kui puupakud oskaksid vastu mühatada, võiks su sõbranna ka nendega aega veeta, sest ta jahvatab kogu aeg vaid endast ega tunne sinu ja su elu vastu mitte mingit huvi. 

5. Valelikkus
Kui sulle tundub, et su sõbranna valetab pidevalt ja kipub sulle kogu aeg teisi taga rääkima, siis tõenäoliselt ta valetabki ja tõenäoliselt räägib ta teistele sind taga. 

Kui sinu teele on sattunud nendele punktidele vastav inimene, pead mõtlema, miks sa temaga veel suhtled. Mida annab sulle inimene, kes su elu päev päeva järel mürgitab ja tõenäoliselt, kui üldse mingit nõu annab, siis ainult sellist, mis su elu kahjustab?

Allikas: All Women Stalk