5 KÕIGE RUMALAMAT SOOVITUST, mida naised on sõbrannadelt saanud

5 KÕIGE RUMALAMAT SOOVITUST, mida naised on sõbrannadelt saanud

Tõeline sõbranna on keegi, kes mõistab sind ja sinu emotsioone ka siis, kui sa oled endast väljas, kurb või tulivihane – ta lihtsalt tunneb sind niivõrd hästi, et ka need emotsioonid on tema jaoks mõistetavad. Just keerulistes olukordades pöördume me tihtipeale sõbranna poole, et nõu küsida, ent alati polegi see kõige parem idee.

Tõeline sõbranna on keegi, kes mõistab sind ja sinu emotsioone ka siis, kui sa oled endast väljas, kurb või tulivihane – ta lihtsalt tunneb sind niivõrd hästi, et ka need emotsioonid on tema jaoks mõistetavad. Just keerulistes olukordades pöördume me tihtipeale sõbranna poole, et nõu küsida, ent alati polegi see kõige parem idee.

Iga inimene peab oma elus teatud otsused vastu võtma ise, sest isegi sõbranna ei pruugi teada, mis sinu jaoks tegelikult parim on. Allpool jagavad viis naist oma kogemust teemal: kõige rumalam soovitus, mis ma oma sõbrannalt saanud olen.

Mari (25)

Olen eluaeg olnud sale ning ka minu rinnapartii on väike, seega otsustasin lasta endale implantaadid panna. Sõbranna aga soovitas enne tõsimeeli, et söö hamburgereid ja küll need rinnad ka kasvama hakkavad. Pole ilmselt üllatus, et ta on ise ülekaaluline ja vaevleb diabeedi käes. Mul on tänaseks suuremad rinnad tänu operatsioonile ja olen väga rahul oma trimmis saleda figuuri ja parajas suuruses rindadega.

Kriste (35)

Mees pettis mind, ta tegi seda vaid ühe korra ja oli purjus. Ka mina olen teda ühe korra eelnevalt petnud ja tean, et ma ei teinud seda sellepärast, et ma oma meest ei armasta. Ma lihtsalt olin tol eluhetkel segaduses ja ei teadnud, mida ma tahan. Andestasin oma mehele petmise, aga sõbranna on maruvihane ja leiab, et peaksin mehe maha jätma, sest ta petab kindlasti veel. Ma ei usu, et petab ja isegi kui see kunagi peaks juhtuma, siis midagi pole parata. Ma armastan teda ja mul on temaga koos hea olla. Sõbranna ei tohiks meeste teemal kunagi sellist nõu anda.

Ly (22)

Ma olin kahevahel, kas lõigata juuksed lühikeseks või mitte ning viimasel hetkel siiski otsustasin, et ei tee seda. Õhtul tuli sõbranna külla veini jooma ning kui olime kahepeale esimese pudeli ära joonud ning teise juba avanud, tuli teemaks juuste lõikamine ja miks ma siiski ei lasknud endale poisipead lõigata. Sõbranna oli veendunud, et see sobiks mulle ideaalselt ja peagi olin ma nii vindine, et võtsin julguse kokku ja lasin sõbrannal juuksed maha lõigata. Järgmisel päeval ma lihtsalt nutsin. Nüüd kasutan kõikvõimalikke tooteid, mis soodustavad juuste kasvu ja ei jõua ära oodata, millal ma oma pikad kiharad tagasi saan. Kui sõbranna poleks seda teemat üles võtnud, ei oleks ma oma juustest ilma jäänud.

Mia (37)

Olin uue noormehega paar korda väljas käinud ning me olime ka suudelnud, kuid seksini asi ei jõudnud. Sõbranna leidis, et peale viiendat kohtingut peaks kindlasti seksima, sest kaua ma ikka aega raiskan kohtamas käimisega, kui ma isegi ei tea, kas ta on voodis hea või mitte. See noormees meeldis mulle väga ja ta käitus minuga nagu tõeline prints. Ja mida tegin mina? Sõbranna soovituse peale panin järgmisel kohtingul selga eriti paljastavad riided ning tegin selgeid vihjeid, et meil oleks aeg asja kallale asuda. Noormees ütles mulle, et ta on pettunud – ta arvas, et ma olen tõesti see õige ja tahtis seksiga venitada, et mind lähemalt tundma õppida, aga oma käitumisega olevat ma kõik ära rikkunud. Ma jäin temast ilma, sest kuulasin sõbranna soovitust. 

Ella (31)

Mul oli vaja uusi teksapükse osta ning võtsin sõbranna poodi kaasa, et valida kõige sobivam lõige. Võtsime umbes kümme paari teksaseid proovimiseks ning lasin sel korral sõbrannal otsustada – millegipärast ta leidis, et ma peaksin valima teksased, mis on mulle pisut väikesed ja kisuvad istmiku pealt. Ta ütles, et ma näen nendega tõeliselt kuum välja ja see inspireerib mind ka trenni minema, et püksid seejärel valatult istuksid. Ostsin need teksased ja esimesel päeval kohvikusse sööma minnes istusin püksid istmiku peale ribadeks. Nii palju siis sellest… 

Allikas: cosmopolitan