5 KUUMA SEKSIFAKTI, mida iga naine teada võiks

Seks lisab suhtele vürtsi ja tugevdab kahe inimese vahelist emotsionaalset sidet ning mis seal salata - seks pakub võrratut naudingut nii hingele kui ka kehale. Kui võiks arvata, et täiskasvanud naine teab seksi kohta kõike, siis tegelikult nii see päris pole!

Seks lisab suhtele vürtsi ja tugevdab kahe inimese vahelist emotsionaalset sidet ning mis seal salata – seks pakub võrratut naudingut nii hingele kui ka kehale. Kui võiks arvata, et täiskasvanud naine teab seksi kohta kõike, siis tegelikult nii see päris pole!

Allpool on välja toodud viis põnevat fakti seksi kohta: 

1. Naise orgasm

Naise orgasm kestab keskeltläbi 20 sekundit, ent mehe orgasm ainult kuus sekundit! 

2. Võimsa orgasmi saladus on…

Teadlaste sõnul muutuvad orgasmid tugevamaks ja naudingulisemaks, kui seksist väike puhkus võtta! Kolm nädalat ilma seksita tagab nende sõnul tunduvalt tugevama orgasmi.

3. Seks ja stress

Uuringud on näidanud, et 11% meestest seksib vahel ainult sellepärast, et pingeid maandada ja mõtted oma probleemidelt eemale saada.

4. Parimad armatsejad on…

Erinevatest uuringutest selgub, et parimad armatsejad on prantslased, hispaanlased, brasiillased ja itaallased. Kõige kehvemateks armatsejateks peetakse sakslasi ning inglased ja rootslased ei kuulu samuti just kõige paremate hulka.

5. Kõige suurema varustusega mehed

Maailma kõige pikemate suguelunditega mehed elavad Aafrikas Kongo Demokraatlikus Vabariigis. Kongolase peenise keskmine pikkus on 17,93 sentimeetrit, mis on 30 protsenti pikem kui tüüpilisel eestlasel.

Allikas: health