5 KUUMA SUUDLUSVIISI, mis su suhtele vürtsi lisavad

2 kommentaari
5 KUUMA SUUDLUSVIISI, mis su suhtele vürtsi lisavad

Suudlemine on üks mitmest viisist, kuidas me oma seksuaalsust väljendame. Suhte alguses suudlevad paarid tunduvalt rohkem ning mida kauem on koos oldud, seda vähemaks jääb paraku ka suudlemine, kirjutab Woman`s Health

Suudlus võib olla flirtivalt õrn, mänguline või hoopis õrn nagu kevadine tuulepuhang. See võib olla uuriv, sensuaalne, tulvil kirge, hellust ja armastust. Suudlemine on väga intiimne ja paljastav tegevus. See võib suhtele vürtsi juurde anda ja paari hoopis uuele erootilisele tasemele viia. Woman`s Health pani kirja viis kuuma suudlusviisi, mis igale suhtele särtsu juurde annavad:

1. Kõrvuti.

See on klassika. Istuge diivanil või voodil kõrvuti, keerake pead teineteise poole, nõjatuge lähemale ja andke minna. 

2. Maitse ihu.

Maitse oma huultega kergelt partneri ihu: põski, kaela, kõrvu. Või libista keelega õrnalt mööda kallima selgroogu, reisi ja ja kõhtu. 

3. Anna kallimale hõrgutisi.

Võta suhu näiteks lonks šampanjat, jäätist või tükike maasikaid ning anna need enda suust kallima suhu. Või sööge koos banaani, nii et üks sööb ühelt ja teine teiselt poolt. Kui keskel kokku saate, suudelge kuumalt. 

4. Peal.

Peal olemine on juba niisamagi üsna erootiline. Sealt võib edasi kaela juurde liikuda ning sealt juba omakorda allapoole. 

5. Ühe huule suudlus

See on erootiliselt väga õrritav. Haara oma huultega kinni kallima alahuulest. Limpsi ja näksi seda õrnalt. 

Sarnased artiklid