5 MÄRKI, ET SINA OLED oma mehe jaoks üks ja ainus

8 kommentaari
5 MÄRKI, ET SINA OLED oma mehe jaoks üks ja ainus

Alles siis, kui esimene armumine möödub ja suhtesse saabub argine rutiin, õpitakse teineteist päriselt tundma. Just see, kuidas te igapäevaelus omavahel läbi saate ja millised tunded teil teineteise vastu peale teist või isegi kolmandat kooseluaastat on, näitavad ära, kui suure tõenäosusega teie armastus püsima jääb. 

Alles siis, kui esimene armumine möödub ja suhtesse saabub argine rutiin, õpitakse teineteist päriselt tundma. Just see, kuidas te igapäevaelus omavahel läbi saate ja millised tunded teil teineteise vastu peale teist või isegi kolmandat kooseluaastat on, näitavad ära, kui suure tõenäosusega jääb teie armastus püsima. 


Kuid millised on need märgid, mis näitavad, kui tõsised on mehe tunded sinu vastu tegelikult?

1. Ta ei võta ühtegi suurt otsust vastu ilma, et ta sellest sinuga enne ei räägiks.

Kui ta võtab teie suhet tõsiselt ja tahab sinuga tulevikku luua, siis arvestab ta alati ka sinu arvamusega ja teda huvitab see, mida sina arvad! Kui ta on sinu arvamuse suhtes ükskõikne ja oma otsustes ei konsulteeri sinuga eelnevalt, siis ei pea ta seda suhet piisavalt tõsiseks!

2. Ta usaldab sulle asju, millest ta mitte kellelegi teisele rääkinud ei ole.

Kui ta näeb sinus oma partnerit nii heas kui halvas, siis usaldab ta sulle ka oma suurimad saladused. Just usaldus on see, millel pikk ja kestev suhe põhineb! Kui te saate teineteisele alati kõigest rääkida, on ka suhe tugevam.

3. Ta ei flirdi enam võõraste naistega.

Isegi, kui sa ei ole armukade ja lubad tal flirtida, siis ta lihtsalt ei soovi seda teha, sest tal oled sina. Kui ta saab sinult piisavalt tähelepanu, siis ei ole tal vajadust seda mujalt otsida. Loomulikult on mehed edevad ja ka nemad otsivad kinnitust sellele, et nad on kenad ja targad, seega ära unusta oma mehele tähelepanu pöörata. 

4. Ta räägib sinuga tulevikust, ka oma nägemusest, milline on teie elu 20 aasta pärast.

Kui sina ja teie suhe on see, mida ta tahab, siis julgeb ta teha plaane ka kaugesse tulevikku! Ta jagab sinuga oma unistusi ja tulevikunägemusi ning see omakorda on selge märk, et ta võtab teie suhet väga tõsiselt.

5. Ta tahab sinuga koos olla nii palju kui võimalik.

Omavaheline läbisaamine on oluline ja ideaalses suhtes nauditakse igat koosoldud hetke. Kui suhtes on austus ja armastus, siis ei tekita kumbki osapool teises ebamugavustunnet ning te mõlemad peate oluliseks seda, et teil mõlemal oleks kõik hästi. Just sel põhjusel soovibki ta sinuga olla koos nii palju kui võimalik.

6. Kui sina tahad abielluda, siis ta teeb sulle abieluettepaneku.

Soov abielluda on individuaalne ja isegi kui tema seda oluliseks ei pea, abiellub ta sinuga suurima heameelega, kui sina seda tahad. Tõeline armastus tähendab ka kompromisse ja siinkohal võiksid mõlemad osapooled oma panuse anda! 

Kui tegu on tõelise armastusega ja see on kahepoolne ning te mõlemad olete valmis oma suhte nimel vaeva nägema, siis on ka teie suhe raudkindel!

 

Allikas: elitedaily.com