5 MÄRKI, ET SINU kallim on liiga isekas

Suhted võivad vahel olla sarnased köiel kõndimisele. Isegi peale pikki koos veedetud aastaid sõltub teie suhte tugevus ühistest pingutustest, kavatsustest ja aususest. Kui mõlemad osapooled ei anna endast piisavalt, võib suhe kaotada tasakaalu ja ette võib tulla tõsiseid probleeme ja draamat. Seni kuni su kallim on su vastu aus ja siiras, laheneb kõik iseenesest, kuid kui tunned, et sina oled ainus, kes poole tee peale vastu tuleb, on arvatavasti midagi mäda...

Suhted võivad vahel olla sarnased köiel kõndimisele. Isegi peale pikki koos veedetud aastaid sõltub teie suhte tugevus ühistest pingutustest, kavatsustest ja aususest. Kui mõlemad osapooled ei anna endast piisavalt, võib suhe kaotada tasakaalu ja ette võib tulla tõsiseid probleeme ja draamat. Seni kuni su kallim on su vastu aus ja siiras, laheneb kõik iseenesest, kuid kui tunned, et sina oled ainus, kes poole tee peale vastu tuleb, on arvatavasti midagi mäda…

Ta ei vabanda kunagi

Ükskõik, kui valesti ta ka käitus ning kui palju sulle üks lihtne vabandus ka ei tähendaks, ei suuda ta kunagi neid sõnu lausuda. Miks ta peakski? Sina oled ju alati see, kes kõike valesti teeb ja liiga palju jõuab! Isegi kui kõik see oleks tõsi, ei ole keegi meist siiski täiuslik. Me kõik kaotame kannatuse ja murdume.

Peale ebameeldivat olukorda soovivad enamus kaastundlikke ja empaatilisi inimesi siiski ära leppida ja vabandada. Kui sinu partner aga kunagi oma vigu ei tunnista, ära keskendu tema vabandustele. Taibukas inimene suudab sellises käitumises näha mustrit ja aru saada, et selline inimene teeb valesti, kui ei õpi oma vigadest ja ei suuda armastuse nimel ego veidi kõrvale panna.

Tema ebakindlused mõjutavad su elu igapäevaselt

Pea meeles, et ebakindlus on hirm. See kasvab ja tekitab hävitavat käitumist. Kui sinu partner on armukade, tähelepanuvajadusega või ahne, ole ettevaatlik! Ära luba oma partneril enda ellu tuua ebavajalikku stressi, mis sind laastab. On absurdne oodata oma teiselt poolelt kaastunnet ja tuge ööpäevaringselt igalpool, kuid sama rumal on lasta endaga käituda tujule vastavalt. Ära lase armastuse ja kooselu lubadusel pimestada end nägemaks mürgist olukorda, kui seda näed.

Ta ei väljenda järjekindlalt austust ega tänulikkust, et sa tema kõrval oled

Suur osa armastavas suhtes olemisest on üksteisele tunnete väljendamine. Sa muudad oma kaaslase päeva ilusamaks sellega, et ütled talle, kui tähtis ta sulle on, ja vastupidi.

Kui aga puudub armastuse väljendamine ja tunned, et su kaaslane ei hinda sind piisavalt, on midagi valesti. Kui positiivseid emotsioone ei tunnustata, ei saa neid ka nautida.

Teie suhtes ei ole rollid tasakaalus

Ükskõik kui palju lubadusi või kompromisse te teete, ei tunne sa kunagi, et sul oleks sama palju õigust otsuseid teha kui temal, mis kindlasti mõjutab teie suhet ja ka sinu enda hingeeelu. Armastavas suhtes ei tohiks keegi tunda end orjana ja partnerid peaksid olema võrdsed, et mõlemad saaksid end piisavalt väljendada. Seega mõtle – kas kellegi armastus on väärt enda väärtuste ja tunnete maha surumist?

Verbaalne ja mentaalne vägivald on teie igapäev

Sinu partner peaks olema sinu jaoks tugevuse, armastuse ja hingelise kasvu allikas. Mitte kunagi ei ole üheski suhtes kellelgi õigust teisele haiget teha. Siin ei ole mingeid vabandusi ega õigustusi – sa väärid paremat!

Allikas: Higherperspectives.com