5 MÄRKI, ET TEIST kohtingut ei tohiks tulla

5 MÄRKI, ET TEIST kohtingut ei tohiks tulla

Kohtamas käimine ja armastuse otsimine on raske. Kui kohtad kedagi uut, täitud sa uute ja eriliste tunnetega ning kipud nägema enda uut silmarõõmu ehk veidi liiga läbi lillede. Enamus juhtudel on see täiesti okei. Mõnel puhul võib see aga olla naiivsus, mis ei lase näha vigu, mis “kaine peaga” oleksid kindlasti suhte stoppmärgid. Suhteekspert dr. Seth Meyers tõi välja märgid, mille järgi peaks aru saama, et teisele kohtingule pole selle inimesega mõtet minna.

Kohtamas käimine ja armastuse otsimine on raske. Kui kohtad kedagi uut, täitud sa uute ja eriliste tunnetega ning kipud nägema enda uut silmarõõmu ehk veidi liiga läbi lillede. Enamikul juhtudel on see täiesti okei. Mõnel puhul võib see aga olla naiivsus, mis ei lase näha vigu, mis “kaine peaga” oleksid kindlasti suhte stoppmärgid. Suhteekspert dr Seth Meyers tõi välja märgid, mille järgi peaks aru saama, et teisele kohtingule pole selle inimesega mõtet minna.

Ta tahab kõike ja korraga. Eriti sind. Ja kohe!

Paras kogus tähelepanu meeldib igale naisele – see on selge. Kuid kui ta lubab sinuga suhtlemiseks jätta kasvõi oma töö, ema ja isa, siis on see ilmselgelt liig, mis liig. Kui ta saadab sulle iga viie minuti tagant sõnumeid ja sul tekib tunne, justkui sul oleks jälitaja kannul, jäta asi katki. Sul ei ole ilmselt iga sekund aega talle tähelepanu osutada, sest ta ei ole ometi imik. Dr Meyers hoiatab: “Et suhe oleks õnnelik ja kauakestev, peab mõlemale poolele jääma teatud iseseisvus. Liiga palju korraga tahtmine on kindlasti halb märk.”

Ta näib väga kontrolliv ja paranoiline

Su ema helistas keset kohtingut ja sa tõesti pead minema talle appi, kuid tema vaatab sind sellise näoga, nagu sa oleks just mingi haleda vale välja mõelnud, sest sa tegelikult ju vihkad teda ja tahad kohtingult põgeneda… Palun, ei!

Ta näib otsustusvõimetu
Kui ta räägib pidevalt nii, nagu tal ei oleks üldse plaane ja talle ei meeldi kohustustest rääkida, siis võib asi olla kahtlane. Sõnad nagu “võib olla”, “varsti”, “ma ei tea” või “vaatab veel” võivad teatud kontekstis küll olla täiesti tavalised (näiteks siis, kui ta on miljonär ja ta otsustab, kas luua viies spaa oma hotelliketti), kuid mõnel puhul võib see olla märk sellest, et ta on täiesti sihitu ja otsustusvõimetu. Kas sa tahad igavesti tema eest otsustama ja tegutsema jääda?

Ta ei pane telefoni käest

Kas ta tõesti ei suuda teie vestluse ajaks viieks minutiks mitte telefoni poole vaadata? Kui ta just salateenistuse või presidendi jaoks ei tööta, ei ole mingit põhjust, miks ta peaks pidevalt sinult tähelepanu eemale pöörama. See probleem on aga lihtsasti lahendatav – lihtsalt ütle talle! Kui ta sinu märkust austamata ikka mobiili näpib, ütleb see nii mõndagi…

Tal ei ole kombeid
Kas ta avab sulle uksi ning paneb sind end turvaliselt ja olulisena tundma? Ehk on see lihtsalt halb kasvatus ja ta ei mõtle tegelikult halba, kuid ilmselt oskab su kõhutunne vahet teha, kas tegemist on armsa ullikese või lihtsalt kombetu mölakaga.

Allikas: Teenvogue.com