5 MÄRKI, MIS näitavad, et kallim ei austa sind

5 MÄRKI, MIS näitavad, et kallim ei austa sind

Et partnerid üksteisega õnnelikud olla saaksid, peaks igas suhtes leiduma austust. Austus sisaldab armastust, hoolimist, üksteise mõistmist, truudust ja ausust. Kas tahad teada, kas teie suhtes eksisteerib kõike seda? Portaal Relationship Rules pani kirja viis märki, mis näitavad, et kallim ei austa sind. 

Ta tuletab sulle su vigu meelde

Keegi meist pole täiuslik, me kõik teeme vigu ja meil kõigil on teatud halvad küljed, kuid see ei anna kallimale õigust su vigu kogu aeg nina peale hõõruda ega sinust negatiivselt rääkida. Kõige kallim inimene peaks sind igas olukorras toetama ja meelde tuletama, kui eriline sa oled. 

Ta valetab sulle

Kui kallim sind austab, on ta sinu vastu igas olukorras aus. Kui ta jääb sulle tihtipeale valetamisega vahele, tunned sa ühel hetkel, et sa ei saa teda enam usaldada. Kui ta sind austaks, ei sooviks ta aga sinu eest asju varjata. 

Ta kohtleb sind halvasti

Kas ta ütleb sulle halvasti? Karjub su peale või ähvardab? Austus algab sellest, et partner ei tee sulle mitte kunagi meelega haiget. 

Ta on sinu suhtes väga kriitiline

Tema jaoks pole ükski sinu pingutus kunagi piisavalt hea ja ta ei hinda sinu panust. Ta kritiseerib sinu välimust, riideid, hobisid jne. Need kõik on märgid sellest, et tal puudub sinu vastu igasugune austus. 

Ta ei kuula sind

Kas ta kuulab, mis sul öelda on ja räägib agaralt kaasa? Või on kallimaga rääkides tunne, justkui vestleksid seinaga? Avatud suhtlemine on iga suhte alustala. Kui ta sellest alatasa keeldub, on asjad halvasti.

 

Sarnased artiklid