5 märki, mis näitavad, et mees on sinu järele lausa hull

Me kõik oleme kuulnud vanasõna "armastuses ja sõjas on kõik lubatud" ja selge see, et tühjast kohast keegi seda lauset kunagi välja ei mõelnud. Armastus on võimas emotsioon ja kui mees on kõrvuni armunud, siis on ta sinu südame võitmise nimel pea kõigeks valmis.

Me kõik oleme kuulnud vanasõna “Armastuses ja sõjas on kõik lubatud!” ja selge see, et tühjast kohast keegi seda lauset kunagi välja ei mõelnud. Armastus on võimas emotsioon ja kui mees on kõrvuni armunud, siis on ta sinu südame võitmise nimel pea kõigeks valmis.

Allpool toome välja viis selget märki, mis näitavad, et mees on sinusse tõsiselt armunud!

1. Ta ei varja sinu ees oma emotsioone ega isegi nutmist.

Armunud mees võib väga emotsionaalne olla ja tegelikult on nõrgemaks sugupooleks mehed, mitte naised. Üldjuhul mehed lihtsalt suudavad oma tundeid vaka all hoida, ent kui ta on armunud, siis näitab ta oma tundeid välja. Ta võib sinu ees isegi pisara poetada.

2. Ta ei suuda ära oodata, millal ta sind oma vanematele tutvustada saab.

Kui mees on armunud, siis muidugi on ta sinust suures vaimustuses ning tahaks sind kõigile näidata ja tutvustada. Oma vanematele tutvustamine on kõige olulisem etapp ja see näitab, et tal on sinuga tõsised plaanid. 

3. Ta kiidab sind taevani ja ei suuda sinust rääkimist lõpetada.

Kui sa kuuled ühiste tuttavate kaudu, et ta muud ei teegi, kui ainult räägib sinust, siis on kindel, et ta on armunud ja ei saa sind oma mõtetest välja. Ka armunud naised käituvad täpselt samamoodi – sa räägid oma sõbrannale kõigest, mida sa oma uue armastuse kohta tead.

4. Ta teeb sulle kingitusi, milleks tal raha pole.

Armunud mees kaotab pea ja miski muu pole tema jaoks olulisem kui sinu õnn ja naeratus. Ta on valmis kulutama meeletuid summasid, et sind õnnelikuks teha, sest raha ei mängi siinkohal mingit rolli. Pole siis ime, et armunud mehed on naistele lausa varanduse kokku ostnud. Siit ka meeldetuletus, et meest ei tohiks ära kasutada! Armunud mees ei saa sellest ise arugi, kui teda ära kasutatakse.

5. Ta vaatab sind kutsika pilguga ja vahel sulle tundub, et ta võib sind vaatamata jäädagi.

Ükspuha, mida sa ka ei teeks, ta vaatab sind kutsika pilguga ja ilmselt peab ta sind maailma kõige täiuslikumaks olevuseks. See on armunud oleku juures täiesti normaalne ja kehtib ka naiste puhul. 

 

Allikas: yourtango.com