5 märki, mis näitavad, et mees tahab eksnaist tagasi

Kui sa astud suhtesse mehega, kes on äsja lahku läinud, peaksid olema ettevaatlik. Põhjus on lihtne - on võimalik, et ta pole eelmisest suhtest veel üle saanud ning üritab salamisi oma eksnaist tagasi saada. Et lahkuminekuga tekkinud tühimikku täita, kasutab ta aga sind, sest värskelt lahku läinud inimesed ei oska alguses üksi olla. 

Kui sa astud suhtesse mehega, kes on äsja lahku läinud, peaksid olema ettevaatlik. Põhjus on lihtne – on võimalik, et ta pole eelmisest suhtest veel üle saanud ning üritab salamisi oma eksnaist tagasi saada. Et lahkuminekuga tekkinud tühimikku täita, kasutab ta aga sind, sest värskelt lahku läinud inimesed ei oska alguses üksi olla. 

Selleks, et mitte haiget saada, uuri järgi, kas ta on oma eksnaisest tõepoolest üle saanud. Siin on 5 märki, mis näitavad, et ta püüab teda ikka veel tagasi võita:

Märk nr 1 – Ta mainib oma eksnaise nime liiga tihti. Ükspuha, mis teemal teil ka vestlus poleks, suudab ta oma eksnaise mängu tuua. Kui sa tajud, et ta mainib eksnaist liiga tihti, on see selge märk, et ta pole temast veel üle saanud.

Märk nr 2 – Kui saadab oma eksnaisele sõnumeid või helistab ilma olulise põhjuseta. See tähendab, et ta otsib kontakti ja tunneb vajadust temaga suhelda. Kui inimesed lähevad lahku, siis nad tavaliselt ei jää teineteisele sõnumeid saatma.

Märk nr 3 – Kui tema eksnaisel tekib keegi uus ja ta läheb selle peale närvi, muutub armukadedaks ning tunneb vajadust uue mehe kohta kohe kõik välja uurida. See on selge märk sellest, et ta pole veel valmis oma eksnaisest lahti laskma.

Märk nr 4 – Kui ta ikka veel käib eksnaist kõikvõimalikel majapidamistöödel aitamas ja jookseb kohale igakord, kui eksnaine helistab. See ei ole normaalne.

Märk nr 5 – Kui ta käib pidevalt oma eksnaise Facebooki lehel, et välja uurida millega ta tegeleb ja kellega ta suhtleb. Liiga suur huvi oma eksnaise tegemiste vastu ei ole hea märk. 

Allikas: www.allwomenstalk.com