5 MÄRKI, MIS näitavad, et su kallim pole oma eksist üle saanud

Paarisuhte algus võib joovastusest hoolimata olla ebakindel aeg ning seda eriti siis, kui kahtlustad, et su kallim pole oma endisest veel üle saanud. WebMD.com toob sinuni 5 märki, kuidas aru saada, et su partner on ikka veel oma eksis kinni.


Ta räägib eksist liiga palju

Endised partnerid on osa elust ja neist peab rääkima. Oluline on aga mõista, et kui endise armastatu nimi kerkib vestluses liiga tihti esile, võib see uut suhet häirima hakata. Kui uuele partnerile räägitakse liiga palju eelmisest suhtest, takistab see mõlemal uut suhet täiel rinnal nautimast.

Luuramine ja ühenduse pidamine

Kui su kallim luurab korrapäraselt oma endise partneri järgi ning peab temaga ühendust, on sul õigus teada saada, mis toimub. Kas ta üritab sinu abil vaid eksist üle saada või talle kätte maksta? Sul on õigus probleemi ilmnemisel oma kahtlustest rääkida ning saada vastuseid.

Ta kutsub sind eksi nimega

Klassikaline õudusstsenaarium on endise kallima nime nimetamine seksi ajal, veelgi halvem orgasmi hetkel…

Ta ei soovi end siduda

Igaühel meist on omad piirid ja käsitlus sellest, kui sidunud ta olla soovib ning mida teiselt ootab. Siiski tasuks olla ettevaatlik selliste lausete puhul: “Ma armastan sind, aga ma ei ole sinusse armunud” või “Olen sinusse armunud, aga tahan ka teistega kohtamas käia.” Eriti tähelepanelik tasub olla, kui partner mõtleb tihtipeale, miks ikkagi ta oma eelmisest kallimast lahku läks. See võib olla märk, et ta pole uueks suhteks veel valmis.

Kahtlused

Kui avastad, et soovid kontrollida partneri mobiili, e-kirju ning tuhnida tema asjades, on suhtes tõsine usaldusprobleem. Sageli tunnetatakse, et kõik ei ole justkui korras. Intuitsiooni tasub kuulata ning rääkida teise poolega, mis sind vaevab. Oluline on asjad omavahel rääkides selgeks teha, sest vahel ei osutu instinkt õigeks.