5 MÄRKI, MIS näitavad, et teie suhtes pole enam armastust

Suhte alguses olete kallimaga eufoorias ning veedate kogu vaba aja koos: olete armunud ega kujuta ettegi, et võiksite olla kellegi teisega. Paraku paneb reaalsus varem või hiljem suhtele oma pitseri ning seebimull lõhkeb. Teatud märgid ei paljasta ilmtingimata seda, et peaksite koheselt lahku minema, aga need võivad näidata, et teievaheline armastus on otsa saanud, kirjutab Psychology Today

Passiivsus

Armunud paaridel jätkub energiat, et igasugu asju koos teha. Nad soovivad oma kaaslasele meele järele olla ning otsivad üheskoos põnevaid seikluseid. 

Kaugenemine

Armunud paarid tahavad koos aega veeta. Ka argipäevane koosolemine on nende jaoks imeline. Kui tunned, et oled oma partnerist kaugenenud, ehk on teievaheline armastus otsa lõppenud?

Füüsiline lähedus

Armunud paarid seksivad. Nad naudivad partneri rahuldamist voodis ja seda mitte ainult selle pärast, et tõsta iseenda enesehinnangut, vaid tahavad näidata kallimale, et ta on ihaldusväärne. Kui seks kallimaga ei paku sulle enam pinget, võib midagi väga valesti olla. 

Mõtled kallimale

Armunud paarid mõtlevad tihti teineteise peale. Nad on mures, kui partner on õnnetu ja soovivad aidata. Kui sa ei mõtle oma kallima peale, ehk ei ole sa armunud?

Teineteise hindamine

Armunud hindavad oma kallimat ja on õnnelikud selle üle, et on enda kõrvale nii imelise inimese leidnud. Armunud paarid austavad ja ihaldavad oma kallimat.