5 MÄRKI, mis viitavad, et ta ei peta sind iialgi

Milline naine ei tahaks endale meest, kelle puhul võib kindel olla, et ta ei hakka mitte iialgi üle aisa lööma. Erinevatest uuringutest on selgunud, et on olemas teatud märgid, mille abil on võimalik ette näha, kas mees hakkab sind tulevikus petma või mitte. Pööra siis tähelepanu nendele viiele märgile, kui soovid teada saada, kas tegu on petjatüübiga või mitte.

1. Ta tutvustab sind oma sõpradele

Kui mees sind oma sõpradele ei tutvusta, võib see olla märk sellest, et ta kardab, et sõbrad paljastavad tema kohta midagi sellist, mida sa teadma ei peaks. Näiteks seda, millega ta oma vaba aega sisustab. 

2. Ta peab oma lubadustest kinni

Oma lubadustest ja kohustustest kinnipidamine näitab seda, et mees võtab teie suhet tõsiselt. Viimasel hetkel kohtumiste tühistamine paneb muretsema kaaslase pühendumise üle sulle ja teie suhtele.

3. Su sisetunne ütleb, et mees on truu

Usalda oma sisetunnet. Kui su sisetunne ütleb, et saad oma kaaslast usaldada, aga sa ei saa päris täpselt aru, miks sedasi tunned, siis tõenäoliselt on see seetõttu, et oled alateadlikult pannud tähele kõike, mida su mees on teinud, tõestamaks, et ta on usaldusväärne ja sulle pühendunud.

4. Tal on suur pere

Erinevad uuringud on näidanud, et petjate hulgas on kõige rohkem üksikuid lapsi. Seega küsi juba tutvudes, kas mehel on õdesid-vendi.

5. Ta austab sind

Petmine näitab seda, et mees ei austa sind ja on valmis usaldust murdma. Kui sa tunned, et ta austab ja hindab sind, seda vähem tahab ta sulle haiget teha. 

 

allikas: geniusbeauty