5 naisetüüpi, keda mehed ei salli

5 naisetüüpi, keda mehed ei salli

Yahoo Shine! selgitas välja viis tõeliselt häirivat naisetüüpi. Vaata, ega Sina siia ei kuulu?!  

Yahoo Shine! selgitas välja viis tõeliselt häirivat naisetüüpi. Vaata, ega Sina siia ei kuulu?!

Viriseja

Naised, kes sõimavad, alavääristavad teisi ning pidevalt vinguvad, on meeste jaoks totaalne turn off.  Mehed ei mõista, miks naine peab pidevalt õiendama. Nende arvates sa kas lahendad probleemi või lõpetad virisemise – nii lihtne see ongi!

Kaalujälgija

“Oi, ma ei saa seda õllet endale lubada! Selles on 150 kilokalorit!”, “Ma pean iga päev jõusaalis käima!” – kui kasutad sageli sarnaseid lauseid, siis tea, et probleemid on tulekul. Mehed suudavad taluda vaid teatud hulgal naiste kaalu- ja dieedijutte. Nii et sa pead teadma, millal lõpetada!

Sugulaste solvaja

Väheseid meist on õnnistatud suurepärase suguvõsaga. Kui sina ei ole üks neist, siis on sul vaja ka teiste sugulasi maha teha? Meestele selline käitumine ei meeldi, kui sul ei ole midagi head öelda, siis ole parem vait.

Töömesilane

Kui sa vahetpidamata lobised oma esitlustest, tähtaegadest, kolleegidest ja isegi kontori koristajast – pole sul ilmselgelt millestki muust rääkida. Mehi huvitab hoopis midagi muud – sina ise ning sinu huvid, vaated ja teie suhe. Kui soovid endale meest – hangi kõigepealt elu!

Nõuandja

Mõned naised on kohe sündinud “nõuandjad”, see oleks justkui nende töö – kuulata kõigi probleeme ja siis neile sobiv lahendus välja pakkuda. Sellised naised võtavad nõuandmist kui poole kohaga tööd ning ei jäta nõustamata ka oma mehi! Kuid uskuge, ükski mees ei taha käia kohtamas oma emaga!

 

 

Triin Tisler

 

Sarnased artiklid