5 nippi, kuidas oma suhe tugevana hoida

6 kommentaari
5 nippi, kuidas oma suhe tugevana hoida

Selleks, et kahe inimese vaheline suhe toimiks, peavad mõlemad pooled üksteist austama ning usaldama. Paratamatult leiab igas suhtes aset tülisid – olgu teemaks siis raha, lapsed, koristamine või muud igapäeva mured. Kuidas aga oma suhet tugevana hoida? 

Selleks, et kahe inimese vaheline suhe toimiks, peavad mõlemad pooled üksteist austama ning usaldama. Paratamatult leiab igas suhtes aset tülisid – olgu teemaks siis raha, lapsed, koristamine või muud igapäevamured. Kuidas aga oma suhet tugevana hoida? 

Allpool on välja toodud 5 põhipunkti, kuidas oma suhet toimiva ning tugevana hoida.

1. Selle asemel, et raha pärast tülitseda, keskenduge lahenduse leidmisele. Rahast ei saa üle ega ümber ning väga sageli tekivad tülid just raha pärast. Rääkige oma raha asjad alati läbi enne, kui mõnda suuremat ostu plaanite. Kui sa tahad midagi osta, kuid tead, et sinu elukaaslane on selle vastu, siis selgita talle rahulikult ära, miks sul seda asja vaja on. Me kipume sageli tegema oste oma elukaaslasega eelnevalt konsulteerimata ja just siit probleemid alguse saavadki. Kui te elate koos, siis te peate mõlemad suutma teineteise soovide ja vajadustega arvestada. 

2. Rääkige ja näidake üksteisele, et te hindate teineteist! Millal sa oma kallimale viimati ütlesid, et ta on sulle kallis, et sa hindad ja väärtustad teda? Need on lihtsad sõnad, millel on suur mõju! Hinda oma kallimat ja näita seda välja! Me kõik vajame heakskiitu ja kui me seda oma kallimalt ei saa, hakkame me seda mujalt otsima.

3. Austage teineteist ka siis, kui te vaidlete! Selle asemel, et oma tahtmist peale suruda, kuulake mõlemad ära, mida teisel poolel öelda on ja laske teineteisel oma seisukohta selgitada. Nii võite suurema tüli ära hoida ja sobiva lahenduseni jõuda kiiremini, kui arvatagi võisite. 

4. Kui sul on halb tuju, siis selle asemel, et end kallima peal välja elada, räägi temaga. Jagatud mure on pool muret! Kui sinu kallim näeb, et sa oled halvas tujus ja sa keeldud temaga rääkimast, võib ta solvuda ning siis on tüli lihtne tulema. Pea meeles, et sinu kallim toetab sind alati, lase tal seda teha ning ära hoia oma muresid endale. Usaldus saab alguse rääkimisest.

5. Olge sõbrad! See, et te olete paar, ei tähenda, et te ei võiks olla ka parimad sõbrad. Just need suhted, kus mees ja naine on väga head sõbrad, toimivad kõige paremini. Tehke koos lõbusaid asju, leidke ühiseid hobisid ja nautige teineteise seltskonda. 

Allikas: www.womanitely.com


 

 

 

 

 

 

http://womanitely.com/tips-keep-your-relationship-strong/