5 NÕUANNET MEESTELE: kuidas olla oma naisele parem kallim

Hinnatud psühhoterapeut ja suhteekspert Robert Augustus Masters toob oma raamatus “To Be a Man” ehk “Mina olen mees” välja mitmeid nõuandeid, mis on suunatud konkreetselt meestele. Tegemist on suhtealaste soovitustega, mille abil saavad mehed oma suhet naisega paremaks muuta ning olla parem partner.

Kahtlemata ei jookse antud soovitused mitte kellelgi mööda külge alla ning miks ka mitte näha pisut rohkem vaeva, et oma naine õnnelikuks teha?

Siin need on  5 nõuannet, kuidas olla parem mees oma naisele:

1. Veeda oma naisega rohkem aega.

Veetke aega nii, et te saate olla kahekesi ja täiesti segamatult ning et mitte keegi ega miski ei saaks teie vestlust katkestada.

2. Tunnusta oma naist siiralt ja otse südamest.

Anna oma naisele läbi väikeste asjade teada, et see, mida ta teeb, on sinu jaoks oluline ning et sa oled talle südamest tänulik. 

3. Paku naisele turvalist kodu.

Loo oma naisele tunne, et teie kodus on ta kaitstud terve maailma murede eest ning et sina kaitsed teda alati ja igas olukorras.

4. Ära otsi vabandusi, kui sa oled halvasti käitunud.

Kui sa oled käitunud halvasti, siis räägi oma naisega ausalt ja tee seda kohe. Räägi kõik südamelt ära ning palu andestust.

5. Ära võrdle oma naist mitte ühegi teise naisega.

Ära tekita oma naises mitte kunagi sellist momenti, kus ta tunneb end vähem väärtustatuna. Õige mees suudab oma naises tekitada tunde, et ta on maailma kõige ilusam ja parem naine.