5 OHUMÄRKI, et sinu mees kavatseb sind maha jätta

2 kommentaari
5 OHUMÄRKI, et sinu mees kavatseb sind maha jätta

Kui suhtes on pinged juba mõnda aega elamist ja olemist seganud ning omavaheline läbisaamine pole enam sugugi nii hea, kui varem, siis tähendab see suure tõenäosusega, et üks osapool tahab muutust. Mehed ei ole kunagi olnud suured rääkijad, kuid nende käitumisest on võimalik nii mõndagi välja lugeda.

Kui suhtes on pinged juba mõnda aega elamist ja olemist seganud ning omavaheline läbisaamine pole enam sugugi nii hea kui varem, siis tähendab see suure tõenäosusega, et üks osapool tahab muutust. Mehed ei ole kunagi olnud suured rääkijad, kuid nende käitumisest on võimalik nii mõndagi välja lugeda.

Õnnetus suhtes vinduda ei ole mõtet ning nagu öeldakse, siis parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

Allpool on välja toodud viis märki, mis reedavad, et sinu kallim ei taha sinuga enam koos olla ning otsib suhtest väljapääsu:

1. Sisetunne

Sinu sisetunne ütleb, et midagi on teie suhtes valesti. Oma sisetunnet tasub alati usaldada, mitte oma tundeid alla suruda.

2. Jutt

Ta räägib vähem ning isegi ei otsi enam sinuga kontakti sel moel nagu varem. Ta ei vii sind enam romantilistele kohtingutele ega soovi sinuga kahekesi aega veeta, sest ta lihtsalt ei taha.

3. Rutiin

Ta on oma elus sisse viinud mitmeid muudatusi – tema päevakava on pikem, ta jõuab koju hiljem ja kui sa talle helistad, siis enamasti ei võta ta enam isegi telefoni vastu.

4. Välimus

Ta on endale uusi riideid ostnud, võimalik, et isegi trennis hakanud käima ning oma välimuse eest hoolitseb ta tunduvalt rohkem kui varem.

5. Seks

Millal te viimati seksisite ja millal tema viimati algatas seksi sinuga? Kui sa tead, et teie voodielu on hääbunud, siis on see selge ohumärk, et ka teie suhtes on midagi paigast ära.

Allikas: yourtango

 

 

Sarnased artiklid