5 PÕHJUST, MIKS LAHKUMINEK sinu jaoks tegelikult hea on

Lahkuminekud on alati väga valusad, kuid samas pakuvad need meile parimat võimalust isiksusena kasvada ning areneda - need muudavad meid kohe päris kindlasti tugevamaks! Miks lahkuminek veel sulle hea on, seda saad lugeda juba allpool.

Lahkuminekud on alati väga valusad, kuid samas pakuvad need meile parimat võimalust isiksusena kasvada ning areneda – need muudavad meid kohe päris kindlasti tugevamaks! Miks lahkuminek veel sulle hea on, seda saad lugeda juba allpool.

Lahkuminekul oli põhjus 

See tõesti ongi nii lihtne, nii et tunne parem kergendust, et said sellega praegu ühele poole. Ükskõik kui palju te oleks vaeva näinud või ükskõik kui armunud te kunagi olite, kui see pidi lõppema, siis see pidi lõppema.

Oled nüüd iseenda parim versioon 

Kahtlemata oled sa inimesena kasvanud ja arenenud ning see toimub ka sellest lahkuminekust ülesaamise käigus. Suhete lõppemised õpetavad sulle elu kohta täpselt samamoodi, nagu suhted seda teevad. Sa üllatud, kui tugev sa tegelikult oled.

Sul on nüüd rohkem aega 

Iga suhe koosneb erinevatest kompromissidest. Nüüd ei pea sa selle pärast muretsema – sa oled vaba! Naudi võimalust, mis sulle on antud ning ela vaid iseendale!

Sa kohtud kellegi uuega 

Pole olemas sellist asja nagu “õige mees”. Maailm on suur ja lai ning toredate inimestega täidetud. Kui sa hakkad uuesti kohtamas käima, märkad õige pea, et ettemääratust pole olemas ning suhted ja inimesed satuvad meie ellu lihtsalt läbi juhuste.

Sa ei muretse, vaid oled õnnelik

Mäletad neid tülisid, mis kestsid päevi, mis ei lasknud sul magada, imesid su energiast tühjaks ja viisid isegi tahtmise naeratada? Mäletad ebakindlust ja hirmu, sest kogu aeg oli miski õhus, midagi oli valesti? Nüüd on see aeg läbi! Sa ei olnud õnnelik, kuid nüüd on sul taas võimalus õnnelik olla. Ära lase sellel käest libiseda.

wisdompills.com