5 põhjust, miks on lõbus olla vaba ja vallaline

2 kommentaari
5 põhjust, miks on lõbus olla vaba ja vallaline

Vaba ja vallalise naise elu võib olla ääretult lõbus ning nauditav! Sa võid minna sõbrannaga kohvitama, jõuda koju alles järgmisel hommikul ning seda süümepiinu tundmata, sest sa ei pea oma tegudest kellelegi aru andma. Tahad reisile minna – miks ka mitte, ja mis veel, sa ei pea kellegagi vaidlema selle üle, kuhu puhkama minna! Vabal ja vallalisel naisel on palju eeliseid, neid tuleb lihtsalt osata märgata ja ära kasutada!  See ei tähenda muidugi seda, et sa peaksid elu lõpuni vallaliseks jääma! Pigem on tegu lõbusate soovitustega, kuidas oma vallalisena veedetud eluperioodist maksimumi võtta!

Vaba ja vallalise naise elu võib olla ääretult lõbus ning nauditav! Sa võid minna sõbrannaga kohvitama, jõuda koju alles järgmisel hommikul ning seda süümepiinu tundmata, sest sa ei pea oma tegudest kellelegi aru andma. Tahad reisile minna – miks ka mitte, ja mis veel, sa ei pea kellegagi vaidlema selle üle, kuhu puhkama minna! Vabal ja vallalisel naisel on palju eeliseid, neid tuleb lihtsalt osata märgata ja ära kasutada! 

See ei tähenda muidugi seda, et sa peaksid elu lõpuni vallaliseks jääma! Pigem on tegu lõbusate soovitustega, kuidas oma vallalisena veedetud eluperioodist maksimumi võtta!

Allpool on välja toodud 5 eelist, mida elu vallalise naisena sulle pakub!

Eelis nr 1 – Sa oled vaba, sa ei pea tegema kompromisse ja sul on tunduvalt vähem kohustusi, kui suhtes olevatel inimestel. Sa ei pea oma käikudest kellelegi ette kandma, sa ei pea kellegi sokke koristama, süüa tegema ega sel teemal tülitsema. Sa võid oma päevaplaane keset päeva muuta ja sa ei pea sellest kellelegi teada andma! Õpi oma vabadust kasutama! 

Eelis nr 2 – Sul on rohkem vaba aega – kasuta seda ära! Elus on nii palju põnevaid hobisid, millest sa võibolla isegi kuulnud pole. Mõtle, mida sa teha tahaksid, mis sind huvitab ja esita endale väljakutse. Õpi ära midagi uut ja huvitavat. Sa ei pea valima hobi, millega sinu elukaaslane nõus oleks, sest sa oled vaba!

Eelis nr 3 – Keskendu iseendale! Pane ennast oma elus kõige kõrgemale kohale ja ole isekas! Tee seda, mida sina tahad, tegele oma huvide ja soovidega. Vaata enda sisse ja tee endale selgeks, mida sa tegelikult elult tahad. Mis sind õnnelikuks teeb? Hakka oma elus tasapisi tegema muudatusi, et õiges suunas liikuda, et tõepoolest õnnelikuks saada!

Eelis nr 4 – Keskendu oma karjäärile! Kui sa tunned, et töö, mida sa praegu teed, pole sinu jaoks, siis just nüüd on aeg karjääri vahetada. Sul on praegu aega, et midagi uut õppida, töökohta vahetada või praegusel töökohal endast kõik anda, et karjääriredelil veelgi kõrgemale tõusta. Sea endale eesmärgid, mida saavutada soovid ja usu endasse!

Eelis nr 5 – Mine üksi reisile. Sa ei pea kellegagi reisiplaane tegema ega kellegi soovidega arvestama! Võtame näiteks filmi “Eat, Pray, Love” – ka sina võid täpselt samamoodi minna reisima, kui sa tunned, et just see on see, mida sa oma elus hetkel vajad. Reisil olles suudame me oma elu palju adekvaatsemalt analüüsida ja kõrvalt vaadata. Paljud probleemid lahenevad just reisil olles, sest sa suudad kõike oma elus toimuvat kodust eemal olles paremini hoomata. Ära karda teha oma elus muudatusi! 

Allikas: www.womanitely.com