5 PUNKTI, MIDA PEAD ENNE kolmekümneseks saamist tegema

8 kommentaari
5 PUNKTI, MIDA PEAD ENNE kolmekümneseks saamist tegema

Kui kahekümnendad oleksid frapuccino, siis seda kataks ekstravahukoor topelt šokolaadi ja karamelli kastmega. Jah, kahekümnendaid peetakse üheks ilusamaks eluperioodiks. Et aga saaksime lugeda aastaid õnnestunuks, tõime välja, mida kindlasti enne kolmekümneseks saamist tegema peab.

Kui kahekümnendad oleksid frappuccino, siis seda kataks ekstra vahukoor topeltšokolaadi ja karamellikastmega. Jah, kahekümnendaid peetakse üheks ilusaimaks eluperioodiks. Et aga saaksime lugeda aastaid õnnestunuks, tõime välja, mida kindlasti enne kolmekümneseks saamist tegema peab.

1. Võta vastu see töökoht, mis sulle tegelikult nii väga ei meeldi

Sa ei pruugi teenida antud töökohal miljoneid ja võibolla pole tegemist karjääriga, mida lootsid end näha tegemas, ent võta see pakkumine vastu! Ole parim töötaja ning üllata oma usinusega oma ülemust. Jäta endast hea mulje ning see tasub tulevikus kindlasti ära!

2. Reisi üksinda

Üksinda ehk jäta oma noormees või parim sõbranna koju ning avasta maailma üksinda. Niiviisi saad kindel olla ainult iseendas, saavutades iseseisvuse teise taseme. Sina oled sellisel juhul see, kes on vastutav pagasi, piletite ja kellaaegade eest. See on üllatavalt rahuldustpakkuv.

3. Taha midagi nii-nii väga, et sa lõpuks saad selle

Kui sa soovid minna välismaale õppima või töötama, siis tee selle nimel kõik, mis vähegi võimalik. Kannata ära see nõme töö, et teenida piisavalt raha kodumaalt lahkumiseks või kuluta tunde keeltekursustel, et õppida selgeks ihaldatud riigi keel. Taha midagi nii väga, et sa lõpuks saad selle. Niiviisi ei lõpeta sa oma kahekümnendaid kahetsedes, et jätsid midagi tegemata.

4. Tee midagi nii hullumeelset, et sa saad sellest rääkida veel aastaid

Kõige lõbusam on meil just siis, kui me ei mõtle asjade üle liiga pikalt ega analüüsi midagi. Tantsi nii, nagu oleksid purjus, kuigi sa seda pole. Külasta oma lemmiksarjas nähtud kohti. Mine seksuaalmuuseumisse ja hari end pornograafia valdkonnas. Unusta sõber, kes käitus sinuga halvasti. Laula võõrastega karaoket. Eksi võõras linnas ära. See on aeg, mil hullumeelsus on lugupeetud.

5. Ütle, mida mõtled

Olgu selleks vestlus ülemusega ja soov saada palgakõrgendust või aus jutuajamine sõbraga, kes kohtleb sind halvasti. Alati räägi seda, mida mõtled. Nii saavutad edu.

Mis on sinu soovitus kahekümnendates olevatele inimestele?