5 RIUKALIKKU SOOVITUST, kuidas silmarõõmu tähelepanu võita

Kas kohtasid uskumatult nägusat meest, keda sa kuidagi oma mõtetest välja saada ei suuda, kuid tundub, et tema ei teagi, et sa olemas oled? Teinekord ei piisa mehe tähelepanu võitmiseks avarast dekolteest, vaid vaja läheb palju riukalikumaid nippe. Ära siis raiska aega ja anna mehele märku, et oled temast huvitatud. Portaal Relationship Rules pani kirja viis soovitust, kuidas mehele silma jääda. 

Naera tema naljade üle

Enamik mehi ei suuda vastu panna naisele, kes peab teda naljakaks. See, kui sa mõistad mehe nalju, avaldab talle suurt muljet. 

Teeskle, et komistad

Teeskle, et komistad ja lase mehel end kinni püüda. Võta taastumiseks aega ja lase tal end hoida. Kiida tema tugevaid käsi.

Limpsa keelega huuli

Kutsu mees endaga kohvi jooma. Võta tassist aeglaselt üks lonks ja limpsa keelega oma huuli. Võid huuli ka kergelt hammustada. Ükski mees ei suuda sellele vastu panna, vaid ta fantaasia hakkab koheselt tööle. 

Mängi juustega

Mehed armastavad naiste juukseid ning seetõttu on kavalaks nipiks mehe juuresolekul oma kiharatega mängida. Peagi tekib ka mehel kiusatus su juukseid puudutada. 

Puuduta meest

Puuduta kogemata teda või siis seisa teadlikult mehe lähedusse ja hakka tema rinda õrnalt puudutama, justkui sealt sodi noppides. Seejärel vaata ripsmete varjust talle andunult otsa. Meestele meeldib tähelepanu ja puudutused.