5 seksinippi, mis muudavad sind juba täna õhtul voodis paremaks!

5 seksinippi, mis muudavad sind juba täna õhtul voodis paremaks!

Iga naine soovib oma kaaslasele voodis võimalikult suurt naudingut pakkuda, sellepärast loe alljärgevaid nippe ning saa juba täna õhtul tõeliseks meistriks!

Iga naine soovib oma kaaslasele voodis võimalikult suurt naudingut pakkuda, sellepärast loe alljärgevaid nippe ning saa juba täna õhtul tõeliseks meistriks!

 

Tee nii: Ära räägi nagu pornostaar, kui sa ei tunne end nii mugavalt. Pole midagi naljakamat kui naine, kes üritab kõigest väest “dirty talki” praktiseerides erutav näida. Selle asemel räägi erootliselt, sest see tuleb sul loomulikumalt välja. Ära praktiseeri rämedat kõnepruuki, kui sa tunned end nii rääkides ebamugavalt. Pigem räägi sellest, millest sa mõtled: kohtadest, mida ta võiks puudutada ja sellest, mida ta võiks sinuga teha. “Nii mõjud loomulikult ja väga seksikalt,” arvab seksoloog Amy Levine.

 

Tee nii: Ära küsi tegutse! Kas sulle meeldis see? Nii on hea, eks? On see okei? Ei? Pidev tagasiside küsimine linade vahel on üks hullemaid asju, mis üldse olla saab! Et aru saada, kas sinu tegevus talle sobib, kasuta oma silmi. Vaata kallima kehakeelt ning saa vihjeid selle kohta, kas ta naudib su tegevust või mitte. Kui loed tema näolt välja ebameeldivusmärke või ta lihtsalt lükkab sind õrnalt eemale, siis tea, et oled teinud valesti. Kuid kui ta on lasknud end lõdvaks ning läheb sinuga kaasa, siis tea, et ta naudib olukorda.

 

Tee nii: Pööra tähelepanu tema nibudele. Kas teadsid, et mehe rinnanibud on sama tundlikud kui sinu omad? Paljud naised ja isegi mehed ei tea, et nende rinnanibud on üks tundlikumaid piirkondi kehal. Ainuüksi rinnanibude imemine ja lakkumine võib mehe viia orgasmini.

 

Tee nii: Haara jõuliselt! Uuringud on näidanud, et mehed ihkavad, et naine neid voodis jõuliselt kohtleks. Eriti enne orgasmi jõudmist. Sikuta ta juukseid, tõmba küüntega üle selja või haara tagumikust. Ära muretse, et talle haiget teed, sest mehe nahk on paksem kui sinul. Ja pealegi toodab meie keha seksi ajal hormoone, mis mõjuvad kui valuvaigistid.

 

Tee nii: Õrrita! Ära rebi temalt riideid ühe hooga ära! Muuda asi palju põnevamaks ja sikuta näiteks tema püksid kavalalt allapoole või ühelt küljelt alla. Ta ei tea, mida sa plaanid ja tema fanataasia hakkab eriti kuumalt tööle! “Õrritades teda ja tirides püksid esialgu vaid ühelt küljelt alla võib olla väga erutav,” räägib Wharton.

 

Kui tahad teada, kuidas voodiellu veel värskust tuua ja seksi paremaks muuta, siis loe selle kohta SIIT.

 

 

allikas: fhm.com/marie claire

 

 

Triin Tisler