5 SELGET MÄRKI, et su uus mees on luuser

Alguses tundub mees igati tore ja armastusväärne. Te käite koos väljas ja veedate üheskoos aega. Mida kauem aga temaga suhtled, seda rohkem hakkad kahtlustama, et tema näol võib tegu olla hoopis täieliku luuseriga. Portaal Your Tango pani kirja viis selget märki, mil on parem oma eluga edasi minna, sest su uus silmarõõm on luuser. 

Ta jätab sotsiaalmeedias fotode alla nilbeid kommentaare

Kindlasti tead ka sina vähemalt ühte meest, kes ei oska naiste piltide all kommenteerida midagi muud, kui tema rindu või muid kehaosasid. See on äärmiselt labane teguviis. Naine ei koosne vaid rindadest ja suguelunditest. 

Ta flirdib kõikide naistega

Üks asi on see, kui mees on viisakas ja üritab lihtsalt vestlust arendada. Teine asi aga see, kui ta tunneb sinu juuresolekul vajadust kõikidele naistele komplimente loopida ning neile avalikult külge lüüa. 

Ta kohtleb sind jõhkralt

Luuser tahab sulle tahtlikult haiget teha, olgu selleks vaimne või füüsiline vägivald. Kui mees peaks kasvõi kord sinu vastu kätt tõstma või sind eriti roppude sõnadega solvama, on targem ta maha jätta ja eluga edasi minna. Selline mees pole sind väärt. 

Ta ei luba sul sõprade ega perega kokku saada

Selleks, et saavutada inimese üle täielikku kontrolli, on vaja isoleerida ta toetavatest sõpradest – vahel koguni pereliikmetest. Luuser kardab, et su sõbrad või pere võivad sind mõjutada ning tema kohta halvasti rääkida ja seetõttu keelab ta sul nendega igasuguse läbikäimise. 

Ta süüdistab kõiges sind

Luuseri meelest kutsusid sina ise esile tema viha või sobimatu käitumise. Kui ta sind pettis, lõi, karjus su peale või häbistas sind, oled tema meelest sina kõiges selles süüdi. Luuser ei vastuta mitte kunagi oma käitumise eest.