5 ŠOKEERIVAT PÕHJUST, miks naised on raseduse kohta valetanud

5 ŠOKEERIVAT PÕHJUST, miks naised on raseduse kohta valetanud

Oma kallimale raseduse kohta valetamine on üsnagi julm ja mõtlematu tegu, ent sellegipoolest on mõned naised seda teinud ning enamus hiljem ka kahetsenud, kuid tehtut paraku muuta ei saa. Mis peaks aga juhtuma, et naine tunneb tungivat vajadust niivõrd šokeerivat valet üldse välja käia?

Oma kallimale raseduse kohta valetamine on üsnagi julm ja mõtlematu tegu, ent sellegipoolest on mõned naised seda teinud ning enamik hiljem ka kahetsenud, kuid tehtut paraku muuta ei saa. Mis peaks aga juhtuma, et naine tunneb tungivat vajadust niivõrd šokeerivat valet üldse välja käia?

Veebiportaal Whisper jagas lugejate anonüümseid vastuseid, kus nad paljastasid, mis põhjusel nemad mehele raseduse kohta valetanud on.

Allpool on välja toodud viie naise kommentaarid:

1. Uus mees oli voodis nii halb, et ma pidin hulluks minema ja ma ei teagi, kuidas see täpselt minu huulte vahelt välja lipsas, kuid ma ütlesin talle, et olen oma eelmisest kutist rase ja nii sain selle suhte valutult lõpetada enne, kui see kusagile arenema hakkas. Ma ei suuda talle kunagi tõtt rääkida, et ma tegelikult polnudki rase.

2. Valetasin, sest teadsin, et ta tahab last ja kartsin temast ilma jääda. Lootsin muidugi, et lähiajal jään niikuinii rasedaks, aga seda ei juhtunud ja täna oleme me lahus.

3. Valetasin esmalt raseduse kohta ja siis ka selle kohta, et kaotasin lapse. Ma lootsin, et kui ta arvab, et ma olen rase, siis ta teeb mulle abieluettepaneku, aga seda ei juhtunud.

4. Valetasin purjus peaga vihahoos kallimale, et ootan last, sest mulle tundus, et ta ei võta meie suhet piisavalt tõsiselt ja ma olin endast väljas ja emotsionaalne. Kahetsen muidugi, et valetasin ja järgmisel päeval rääkisin talle tõtt. Täna oleme me lahus.

5. Valetasin, et olen rase, sest nägin ta telefonis tema endise kallima sõnumit, et ta tahab uuesti kokku saada ja igatseb tema järele. Tekitasin kodus suure tüli sõnumi peale ja ütlesin, et olen rase. Õnneks saime tüli siiski lahendatud, aga lapsi meil veel ei ole.