5 TEGEVUST, MIS NAISEST väga halva mulje jätavad

5 TEGEVUST, MIS NAISEST väga halva mulje jätavad

Igal täiskasvanud inimesel on välja kujunenud terve rida harjumusi ja kombeid, mida ta teeb ilma, et ta sellest arugi saaks ning tema endi jaoks on tegu igati normaalsete tegevustega. Kõrvaltvaatajale võivad mõningad asjad aga üsnagi häirivalt mõjuda ning selge on see, et teatud asju avalikus kohas lihtsalt ei tasu teha.

Igal täiskasvanud inimesel on välja kujunenud terve rida harjumusi ja kombeid, mida ta teeb ilma, et ta sellest arugi saaks ning tema enda jaoks on tegu igati normaalsete tegevustega. Kõrvaltvaatajale võivad mõningad asjad aga üsnagi häirivalt mõjuda ning selge on see, et teatud asju avalikus kohas lihtsalt ei tasu teha.

Kombestik on tänapäeval paljuski lõdvemaks muutunud, ent endast lugupidav naine tunneb siiski reegleid ja etiketti ning järgib seda.

Allpool on välja toodud viis ebasobivat tegevust, mis naisest halva mulje jätavad:

1. Suu lahti nätsu närimine

See on inetu komme, millest enamasti ise aru ei saada ja kui keegi seda kommenteerima ei tule, ei saagi sa sellest teada. Jälgi, et nätsu närides oleks suu kinni! Kui mõnel sinu tuttaval on see inetu komme, siis anna talle sellest viisakalt teada. 

2. Inetud sõnad

Ropendamine võib mõne inimese jaoks tunduda normaalne eneseväljendusviis, kuid see pole seda sugugi. Endast lugupidav naine oskab ennast väljendada ka viisakate sõnade abil! Inetu sõnavara kasutamine ei ole mitte kunagi mitte ühtegi inimest lahedamaks ega vingemaks muutnud – see on pigem ebaõnnestunud meetod ennast huvitavamaks teha. 

3. Söömine ja rääkimine samal ajal

Seda juhtub üsnagi tihti, et sõbrannaga lõunatama minnes on vajadus samal ajal ka rääkida! Ära tee seda – söö viisakalt suu tühjaks, tee väike paus ja räägi ning söö edasi. Söömine on tegevus, mida ei tohiks ühegi teise tegevusega kombineerida. Kui sa oled toidupala endale suhu pannud, siis mälu see korralikult läbi ja alles seejärel räägi.

4. Klatšimine

Enamik naisi armastab klatši ja kuulujutte, kuid mehe silmis on see üsnagi ilmetu tegevus ning seetõttu võiksid sa sellest kombest üldse loobuda. Sulle ei meeldi, kui keegi sinust taga räägib, seega miks sa ise seda teed? Ole aus, otsekohene ja pea lugu iseendast ja teistest.

5. Mobiiltelefoniga kõva häälega jutustamine

Miskipärast on paljudel naistel kombeks avalikus kohas kõva häälega telefonis vestelda arvates, et keegi teine ei kuule – kuulevad küll ja see häirib teisi. Poes kassajärjekorras olles võib see samuti üsna labane tunduda, kui sa telefoniga rääkides ei suuda samal ajal kauba eest maksta ja inimesed peavad seetõttu kauem sabas seisma. Ole austusväärne ja pea oma kõned seal, kus sa teisi ei häiri.

Allikas: sheknows.com