5 ÜLLATAVAT ASJA, mida naine oma mehe kehavedeliku kohta teadma peaks

Mehe sperma kvaliteedist sõltub see, kas ta suudab toota järglasi või mitte ning paraku on tänapäeva ühiskonnas paljudel meestel mitmeid ebatervislikke harjumusi, mille tulemusena kahaneb sperma väärtus. Õnneks on meestel võimalik oma sperma kvaliteeti väga lühikese aja perioodil ise tõsta.

Mehe sperma kvaliteedist sõltub, kas ta suudab toota järglasi või mitte ning paraku on tänapäeva ühiskonnas paljudel meestel mitmeid ebatervislikke harjumusi, mille tulemusena kahaneb sperma väärtus. Õnneks on meestel võimalik oma sperma kvaliteeti väga lühikese aja perioodil ise tõsta.

On asju, mida iga naine peaks mehe sperma kohta teadma ning allpool on välja toodud viis neist:

1. Mees toodab keskmiselt 1500 spermatosoidi sekundis, ent üksnes ülipisike protsent neist suudab uue inimese loomisel kaasa teha.

2. Mees on viljakas siis, kui enam kui 4% seemnerakkudest on normaalse kuju ja struktuuriga  kuju peab olema ovaalne ja pika sabaga. 

3. Alkoholi liigtarbimine võib vähendada mehe sperma kvaliteeti ja kvantiteeti.

4. Nikotiin ehk suitsetamine põhjustab mehe spermale suuri probleeme  see vähendab sperma kogust, kvaliteeti ja liikuvust, lisaks võib ka kahjustada seemnerakkude DNA-d.

5. Ebatervislike eluviisidega mees suudab oma sperma kvaliteeti parandada kolme kuuga  kohe kui ta muudab elustiili tervislikuks, suureneb ka spermatosoidide kogus ja kvaliteet.

Allikas: askmen