5 USKUMATUT SEKSIFAKTI, millest sul õrna aimugi polnud

5 USKUMATUT SEKSIFAKTI, millest sul õrna aimugi polnud

Seksiga seonduv infotulv on alati olnud meeletu ja kohati lausa hoomamatu, sest seks puudutab kõiki ja loomulikult ei saa üle ega ümber faktist – seks müüb! Tänu sotsiaalmeediale räägitakse seksist täna kindlasti rohkem kui viiskümmend aastat tagasi ja võib üsnagi julgelt väita, et see teema ei ole enam tabu.

Seksiga seonduv infotulv on alati olnud meeletu ja kohati lausa hoomamatu, sest seks puudutab kõiki ja loomulikult ei saa üle ega ümber faktist, et seks müüb! Tänu sotsiaalmeediale räägitakse seksist täna kindlasti rohkem kui viiskümmend aastat tagasi ja võib üsnagi julgelt väita, et see teema ei ole enam tabu.

Siinkohal toome välja viis põnevat seksifakti, millest paljudel ilmselt aimugi polnud:

1. Vibraatorid leiutati hoopis teisel eesmärgil

Vibraatorid leiutati 19. sajandil, mõeldes naistele, kes kippusid hüsteeritsema ning tol ajal usuti, et vibraatori abil on võimalik nende hüsteeritsemishoogusid leevendada. Loomulikult on vibraatori tehnoloogilist poolt aastatega edasi arendatud, ent algupäraselt just sellisel põhjusel need leiutati. 

2. Orgasmi kestus

Kuigi mehed saavad orgasmi kergemini, naudivad naised seda kauem. Naise orgasm kestab keskeltläbi kakskümmend sekundit, samal ajal kui mehe orgasm kestab vaid kuus sekundit. Sel põhjusel mehed ilmselt peale seksi end kiiremini voodist püsti ajavadki.

3. Seksi seotus enesekindlusega

Naised, kes tunnevad ennast oma kehas hästi ka alasti olles, naudivad seksi rohkem ning suudavad ka mehele paremat seksi pakkuda. Mitmed uuringud on näidanud, et naised, kes on õnnetud ja kompleksides, ei ole ka voodis just kõige paremad sekspartnerid.

4. Seksuaalsed fantaasiad

Selgub, et naised unistavad seksuaalsetest rollimängudest isegi rohkem kui mehed, kes on selles osas pigem konservatiivsed. Igal naisel on elu jooksul vähemalt korra käinud peast läbi mõni kindel roll, mida ta voodis proovida tahaks, kuid enamik ei avalda seda oma partnerile.

5. Seks külmetushaiguste vastu

Kui sa oled kergelt külma saanud, siis enne kui rohtude järele käe ulatad, vii oma mees magamistuppa! Seks tugevdab immuunsüsteemi ja orgasm aitab ka külmetusest vabaneda – seda vaid juhul, kui sa kohe tegutsed. Aktiivne sekselu aitab haigusi eemale peletada.

Allikas: sheknows.com