Reklaam sulgub sekundi pärast

5 VIISI, KUIDAS olla suurepärane kallim

Igaüks meist tahab oma partnerile olla ideaalseks kallimaks. Esimese sammuna vaata peeglisse ning mõtle järele, milline kaaslane sa enda meelest oled. Oma harjumuste ja tavade muutmine on suurepärane viis, kuidas probleemide teket juba eos vältida. Ilta Sanomat pani kirja 5 soovitust, kuidas olla armastav kallim oma partnerile. 

1. Väikesed teod

Ka igapäevased väikesed teod muudavad su partneri elu lihtsamaks ning annavad talle märku, et oled tema peale mõelnud. 

2. Küsi, millist füüsilist lähedust ta eelistab

Inimesed on erinevad ning ka nende füüsilise läheduse vajadus on erinev. Küsi partnerilt milliseid armastuseavaldusi ta vajab. Võid avastada, et teie soovid ja vajadused on erinevad ning peate tegema kompromisse. 

3. Tee komplimente

Enamus inimesi armastavad komplimente, kui need on tulnud südamest. On ebamugav saada oma kallimalt kompliment, mida teine tõsiselt ei mõtle. Kui sa ei suuda oma tundeid sõnadega väljendada, siis saada talle sõnum. 

4. Anna partnerile ruumi olla tema ise

Ära kritiseeri kallima tundeid ning teda kuulates, püüa teda tõeliselt mõista. Vajadusel esita küsimusi. Mõnikord võib olla keeruline aksepteerida, kuidas teine inimene mingis olukorras reageerib. Enne kui teda maha tegema hakkad, küsi endalt, on see ikka mõistlik oma partnerile haiget teha. 

5. Toeta teda

On oluline, et paaril on nii ühiseid kui ka eraldiseisvaid eesmärke. Ehk peab su kallim elus tähtsaks muid asju kui sina ning kui see teie vahel probleeme ei tekita, siis on kõik korras. Isegi kui mõni partnerile tähtis asi ei paku sulle huvi, siis suhte heaolu seisukohalt on oluline, et sa kallimat sellest hoolimata toetaksid.