6 asja, mida mees vaatab, kui ta sind alasti näeb

Naised on oma välimuse suhtes alati kriitilised olnud, ent mida märkab sinu keha juures mees kui ta sind alasti näeb? Kas ta üldse näeb sinu tselluliiti või venitusarme? Kui mees sind esimest korda alasti näeb, siis vaatab ta sinu keha sootuks teise pilguga kui sa arvatagi võid!

Allpool on välja toodud kuus asja, mida mees sinu keha juures esimese asjana näeb ja vaatab!

Naised on oma välimuse suhtes alati kriitilised olnud, ent mida märkab sinu keha juures mees, kui ta sind alasti näeb? Kas ta üldse näeb sinu tselluliiti või venitusarme? Kui mees sind esimest korda alasti näeb, siis vaatab ta sinu keha sootuks teise pilguga, kui sa arvatagi võid!

Allpool on välja toodud kuus asja, mida mees sinu keha juures esimese asjana näeb ja vaatab!

1. Sinu rinnad

Ei, ta ei pööra tähelepanu sellele, kas sinu rinnad on ühesuurused või mitte ja ka see, kui suured või väikesed sinu rinnad on, ei mängi siinkohal mingit rolli. Kui sa oled mehega kohtingul käinud rohkem kui ühe korra, siis on tal aimdus juba olemas, millised rinnad sul on. Kui ta neid esimest korda paljalt näeb ja katsub, siis ei näe ta vigu. Ta naudib neid sellisena, nagu nad on – üks osa naisest, kes talle väga meeldib.

2. Sinu keha lõhn

Meil kõigil on oma eriline lõhn ja kui ta sind alasti näeb ja sinu ihu tema oma puudutab, siis saab ta sinu lõhna tõeliselt tunda. See erutab mehi ja tõmbab tähelepanu. Tegelikult eelistavad mehed sinu keha lõhna parfüümidele.

3. Sinu istmik ja tuharad

Meestele meeldivad kurvid ja sinu istmikku vaatab ta kohe kindlasti. Taas kord ei märka ta sinu keha iluvigu, sest see ei huvita teda. Ta näeb ilusat paljast tagumikku ja ükspuha, millise kujuga see ka poleks, see meeldib talle. Ta on sind riietes ju näinud ja teab, kui suur või väike sinu pepu on. Esimest korda sinu paljast istmikku ja tuharaid nähes tahab ta neid katsuda, mitte vigu otsida.

4. Sinu jalad, kuid mitte varbad!

Sinu jalad pakuvad talle huvi kui üks osa sinu kehast ja kokkuvõttes vaatavad nad niikuinii keha kui tervikut. Kuid sinu varvastele ta esmapilgul tähelepanu ei pööra. Sa võid temalt hiljem küsida, mis värvi sinu varbaküüned lakitud olid ja tal pole õrna aimugi.

5. Sinu kehakuju

Tegelikult vaatab ta seda esimese asjana – sinu paljast keha kui tervikut ja ta ei näe selles vigu. Sina tead ja tunned oma keha läbi ja lõhki, kuid tema mitte. Selleks kulub pikka aega, enne kui ta õpib sinu keha läbinisti tundma ning esmapilgul huvitab teda üldpilt.

6. Sinu nahk

Soe ja pehme nahk erutab mehi ning neid ei huvita, kas sellel on venitusarmid või mitte. Nad võivad neid näha, aga nad ei pööra sellele tähelepanu. Täpselt samamoodi, nagu on erinevus, kas mees kuuleb sind või ta kuulab sind. Ta tahab sinu sooja nahka enda vastas tunda ja armid ning tselluliit siinkohal tähelepanu ei saa!

Allikas: cosmopolitan.com