6 erilise tähendusega kuupäeva, mil 2015. aastal abielluda

6 erilise tähendusega kuupäeva, mil 2015. aastal abielluda

Pulmakuupäeva valimine on paljudele väga oluline, sest see kuupäev jääb ju alatiseks meelde ning seda tähistatakse aastakümneid. Kes abiellub 2015 aastal ning soovib pisut erilisema tähendusega kuupäeva, mis kindlasti ka paremini meelde jääb, siis tasub vaadata üle allpool välja toodud kuupäevad. Bridalguide.com valis 2015 aasta seast välja 6 kuupäeva, millel on pisut teistmoodi tähendus:

Pulmakuupäeva valimine on paljudele väga oluline, sest see kuupäev jääb ju alatiseks meelde ning seda tähistatakse aastakümneid. Kes abiellub 2015. aastal ning soovib pisut erilisema tähendusega kuupäeva, mis kindlasti ka paremini meelde jääb, siis tasub vaadata üle allpool välja toodud kuupäevad.

Bridalguide.com valis 2015. aasta seast välja 6 kuupäeva, millel on pisut teistmoodi tähendus:

5/1/15 – seda kuupäeva on väga lihtne meelde jätta, sest see koosneb vaid paarist erinevast numbrist ning näeb paberil ilus välja. Lisaks on tegu palindroomiga ehk siis seda numbrikombinatsiooni saab lugeda nii edaspidi kui ka tagurpidi ja tulemus on sama. 

5/5/15 – kui number 5 on sinu õnnenumber, siis see kuupäev sobib ideaalselt. Viis on väga ilus arv ning kui näiteks meenutada tagasi kooliaegu, siis oli just 5 parim hinne, mida kodutööde eest pandi. 

15/7/15 – siinkohal on taaskord tegu väga huvitava numbrikombinatsiooniga, ning mis veel – 15. juuli on suve keskpaik ning tõenäosus, et sel kuupäeval on kehvad ilmaolud, on minimaalne. 

15/8/15 – selle kuupäeva teeb eriliseks fakt, et 2015. aasta sees on ainult üks 15 kuupäev, mis langeb laupäevasele päevale. See fakt jääb lihtsalt meelde ning seda on ka sõpradele ja tuttavatele lihtne seletada, et miks just selline kuupäev valitud sai.

4/11/15 – see kuupäev on väga huvitav sellepoolest, et kui liita kokku 4+11, saame tulemuseks 15 ning ka käesolev aasta kannab numbrit 15 ehk siis 2015! Lisaks langeb see kuupäev sel aastal laupäeva peale, mis on abiellumiseks ideaalne päev.

13/11/15 – see päev sobib neile, kes ei ole ebausklikud, nimelt on tegu 13 ja reedega. Matemaatilise nurga alt vaadates on tegu väga huvitava kombinatsiooniga – 13, 11 ja 15 on kõik paaritud arvud. 

Allikas: bridalguide.com