6 KÜSIMUST, millele mehed alati eitavalt peaksid vastama

6 KÜSIMUST, millele mehed alati eitavalt peaksid vastama

Suhteid võivad mõnikord keerulised olla ning seetõttu tuleks omavahelisele suhtlusele erilist tähelepanu pöörata. On olemas teatud küsimused, millele mehed eranditult alati eitavalt vastama peaksid. 

Suhted võivad mõnikord keerulised olla ning seetõttu tuleks omavahelisele suhtlusele erilist tähelepanu pöörata. On olemas teatud küsimused, millele mehed eranditult alati eitavalt vastama peaksid. Siin need on:

“Kas ma näen selles paks välja?” 

Selleks ei pea nüüd küll suhteekspert olema, et teada, et kui sellele küsimusele vale vastus anda, ei järgne sellele midagi head. Naised ei arva naiivselt, et mehed neid maailma kõige kaunimaks peavad, aga kui sellele küsimusele eitavalt vastata, on mees ühe plussi juurde teeninud. 

“Kas ma peaksin midagi muud selga panema?” 

Vaata eelmist punkti. 

“Kas see naine on sinu arvates ilus?” 

Kui küsimus käib mõne kuulsuse kohta, siis võib mees ausalt arvamust avaldada, aga kui tegemist on naisega tänavalt või kohvikust, siis on ainukeseks õigeks vastuseks “ei”! 

“Kas me peame seda saadet/filmi/sarja vaatama?” 

Kui naised ei sunni mehi kord kuus mõnda romantilist nutukat vaatama, siis ei tohiks ka mees naisele oma lemmiksaadet või sarja peale suruda. Telekapult pole tülitsemist väärt.

“Kas eelistaksid minuga välja minemise asemel hoopis sõpradega välja minna?”

Kuigi osade meeste puhul tähendab ka sellele küsimusele eitavalt vastamine süütut valetamist, näitab see ka ühtlasi, et mees hoolib piisavalt, et naisele mitte haiget teha. Kui see pole armastus, mis siis on? 

“Kas sinu ema on minust parem kokk?” 

Tõlge: kas sa tahad edaspidi nälgida? Vastus: ei! 

 

her.ie