Reklaam sulgub sekundi pärast

6 LIHTSAT SEKSINIPPI, mis lähendavad sind ja su kallimat

Me kõik juba teame, et seks on tervisele kasulik. Lisaks sellele lähendab seks ka sind ja su kallimat, kuid seda vaid juhul, kui teie vahel valitseb usaldus ja julgete teineteise läheduses olla need, kes te tegelikult olete. Kuidas aga sellisele tasandile jõuda? 

1. Puudutage teineteist seksi ajal

Teatud asendites olete üksteisest väga kaugel. Proovige asendeid, kus olete teineteise vastas ja tunnete kallima naha soojust. Puudutamine lisab heaoluhormooni taset.

2. Keskenduge eelmängule

Miks peaks magamistoas alati kiire olema? Orgasmi saamiseks on vaja ka eelmängu. Seks on palju enamat kui pelgalt vahekord.

3. Vaadake silma

Kui vaatate teineteisele seksi ajal silma, võite pääseda sügavamale emotsionaalsele tasemele.

4. Rääkige oma soovidest

Oma soovide paljastamine kallimale on intiimne. Kui nende kirjapanemine tundub sinu jaoks lihtsam, siis saada kallimale kirglik sõnum.

5. Olge päriselt lähedal

Kas mõtled seksi ajal tööle või koostad peas poenimekirja? Nende mõtete peletamine ei pruugi olla lihtne, kuid lase voolul end kaasa viia ning seks on tunduvalt parem.

6. Aktsepteerige kaaslast sellisena, nagu ta on

Kui sa meeldid endale sellisena, nagu sa oled, siis meeldid sa ka oma kallimale. Kõigepealt tuleb armastada iseennast. Sinu suhtumine endasse peegeldub ka magamistoas. 

allikas: Health