6 MÄRKI, ET TA EI ARMASTA sind enam

Pole midagi südant lõhestavamat kui tunne, et sind ei vajata või taheta. Just seetõttu teeb see niivõrd palju haiget, kui sinu partner hakkab üles näitama märke, et ta ei ole enam kooselust sinuga huvitatud. See võib tulla kui välk selgest taevast või hakata end ilmutama vaikselt, kuid mõlemal juhul tahad sa arvatavasti seda kõike parandada, et tunded säästetud saaksid. Muidugi on olukordi, mil see pole seda väärt ja parim variant on edasi liikuda, kuid mida teha siis, kui oled kindel, et suudad olukorra päästa?

Pole midagi südantlõhestavamat kui tunne, et sind ei vajata või taheta. Just seetõttu teeb see niivõrd palju haiget, kui sinu partner hakkab üles näitama märke, et ta ei ole enam kooselust sinuga huvitatud. See võib tulla kui välk selgest taevast või hakata end ilmutama vaikselt, kuid mõlemal juhul tahad sa arvatavasti seda kõike parandada, et tunded säästetud saaksid. Muidugi on olukordi, mil see pole seda väärt ja parim variant on edasi liikuda, kuid mida teha siis, kui oled kindel, et suudad olukorra päästa?

Romantika on kadunud
Vähem intiimsust, olematud kohtinguõhtud… On ilmselge, et olete üksteisest kaugenemas. See võib olla küll vaid stressist põhjustatud faas, kuid kui tunned, et sina soovid lähedust, aga su partner näib lähedust ignoreerivat, peaksid selles nägema ohumärki. See, et suhted muutuvad tihti veidi igavaks ja ebaseksikaks, ei tähenda, et see peab alati nii olema. Planeeri üks vinge kohtinguõhtu ning proovi säde uuesti elustada!

Tal ei ole sinu jaoks aega
Kui sulle näib, justkui sinu partner ignoreeriks sind ja otsib põhjuseid plaanidest keeldumiseks, on midagi mäda. Te ei pea küll koos veetma igat sekundit, kuid neid peaks siiski olema palju. Räägi oma kallimaga ja uuri, miks ta sinust eemaldub. Sel võib olla konkreetne põhjus ning sinu õigus on seda teada.

Ta on kogu aeg närvis
Paaride puhul on tavaline vahel üksteise kallal veidi nokkida, kuid kui su partner läheb iga väikese asja peale närvi, on ta ehk valmis lahkuma. Järgmine kord, kui sinu partner nõude pesemata jätmise pärast mõistmatult närvi läheb, küsi temalt, mis tegelikult valesti on. See võib avada uksi sügavamatele vestlustele ja arusaamisele, mis viltu on läinud ja kuidas seda parandada.

Ta ei helista sulle üldse
Sõnumi saatmine või väike kõne võtab vaid pool minutit, seega kui sinu partner ei vaevu isegi hetkeks küsima, kuidas sul läheb, võib ta ehk sind salaja vältida. Täiskasvanulikuim viis selle probleemi lahendamiseks on küsida partnerilt otse, milles asi. See võib tema jaoks tulla ootamatult ja sinu mure võib isegi olla põhjuseta, kuid sama hästi võib ta lihtsalt olla hoolimatu ja püüda sinust eemale hoida.

Ta ei räägi sinuga tulevikust
Kui sinu partner ei lähe elevile ühistest plaanidest ja ei räägi kunagi, mida te koos tulevikus korda võiks saata, võib see olla halb märk. Proovi, kas sinu partner oleks nõus veetma päeva sinu vanematega või teha koos midagi muud, mis näitaks suhte tõsidust ning vaata, kuidas ta reageerib. Ehk innustab teda sinu pühendumus ja ta annab samuti endale uue võimaluse.

Ta ei toeta sind
Oma partneri toetamine võib olla raske ja aeganõudev, seega inimene, kes on sinu vastu huvi kaotanud, ei leia endas seda pühendumust. Et asja parandada, toeta oma partnerit endiselt. Kui tema on raskes seisus ja sa näitad talle ikkagi, et oled tema jaoks olemas, võib ta ka enda väärtuseid ümber hindama hakata.

Allikas: Bustle.com