6 MÄRKI, MIS paljastavad, et su mehel on armuke

6 MÄRKI, MIS paljastavad, et su mehel on armuke

Öeldakse, et truudus on juhuse puudus ja tänapäeval on armukese pidamine meeste seas üsna sagedaseks muutunud. Sageli ei pruugi naine isegi aru saada, et mees teda petab. Portaal Relationship Rules pani kirja 6 märki, mis aitavad sul selgusele jõuda, kas sinu mehe elus on veel teinegi silmarõõm. 

Ta peidab telefoni

Kas ta võtab telefoni ka vetsu kaasa ega jäta seda hetkekski vedelema, nii et sa seal nuhkida saaksid? See võib olla märk millestki palju tõsisemast, kui Candy Crush’i sõltuvusest. Eriti kahtlaseks muutub asi siis, kui mees vihastab, kui sa ta käitumisele tähelepanu juhid ning kaitseb oma telefoni iga hinna eest.

Seks on kummaline

Kui mees on hakanud voodis uusi asju proovima ning sa imestad, millest tema huvi kõige uue vastu järsku alguse saanud on, võib see olla sellest, et armuke on talle neid tutvustanud. Samuti kui kallim on seksi ajal justkui teises maailmas, võib ta mõelda kellegi teise peale. 

Sa ei kuulu enam tema ellu

Ta ei räägi enam sinuga ega jaga oma mõtteid ja igapäevaelu, kuigi varasemalt oli teil nii paljust vestelda. Kui tunned, et oled tahaplaanile vajumas, siis räägi temaga sellest. 

Ta süüdistab sind 

Kui ta hakkab sind ühtäkki petmises süüdistama, võib see tähendada, et tegelikult petab ta ise. Ilmselt üritab ta ennast lohutada, et nagunii petad ka sina teda.

Ta lõhnab nagu teine naine

Paratamatult jääb teise naisega aega veetes tema lõhn ka mehe riietele külge. Ta võib küll väita, et tegu on kolleegiga, kuid hoia igaks juhuks silmad lahti. 

Sisetunne hoiatab sind

Kas su sisetunne ütleb, et midagi on valesti? Usalda ennast ja oma instinkte.