6 märki: sul on põhjust oma mehest kümne küünega kinni hoida

Võid küll armunud olla aga kas tegemist on mehega, kellesse oma aega ja tundeid investeerida tasub? Millised omadused peaksid olema mehel, keda tuleks ülejäänud elu oma kõrval hoida? Kindlasti peaks tema käitumine ja loomus vastama järgnevatele punktidele.

Võid küll armunud olla, aga kas tegemist on mehega, kellesse oma aega ja tundeid investeerida tasub? Millised omadused peaksid olema mehel, keda tuleks ülejäänud elu oma kõrval hoida? Kindlasti peaks tema käitumine ja loomus vastama järgnevatele punktidele: 

Oled tema jaoks alati esikohal. Tõeline armastus on isetu. Kuigi tal on ka muid tähtsaid tegemisi, ei jäta ta sind ega su tundeid kunagi unarusse. 

Ta tülitseb õiglaselt. Ta ei ütle sulle tüli käigus kunagi midagi alatut, mis sulle haiget teeb. Ta suudab keskenduda probleemile ja selle lahendamisele. 

Ta on täpne. Mees, keda hoida tasub, peab kindlasti usaldusväärne olema. Kui ta tuleb sulle täpselt kokku lepitud ajaks vastu ning viib oma lubadused reaalselt ellu, siis on tegemist ideaalilähedase mehega. 

Talle meeldivad sinu veidrad omadused. Teed rumalaid nalju ja ta hakkab nende peale südamest naerma? Teda tasub hoida! 

Ta on lahke. Ta käitub ilusti nii loomadega kui teenindava personaliga. Ta on oma pereliikmetega suheldes alati viisakas ja heatahtlik. Ta käitub hästi isegi siis, kui ta parasjagu üksinda kodus on. 

Ta suudab sinuga ka kõige hullemates olukordades hakkama saada. Kõik naised on kohanud mehi, kes esimest pisarat nähes kiiresti varvast lasevad – tema pole kindlasti üks neist. Ta on alati sinu jaoks olemas, kui tahad kellelegi oma rasket elu kurta.  

 

Allikas: glamour.com