6 põhjust, miks suhtepaus on hea

6 põhjust, miks suhtepaus on hea

Igas suhtes tekib ühel hetkel olukord, kus arutatakse aja maha ehk suhtepausi võtmist. On mitmeid probleeme, mis võivad viia pausini, kuid tähtis on mõista, et paus ei ole alati halb ja ei täheda sugugi suhte lõppu. Vastupidi, mõnikord võib suhtepaus hoopis suhet tugevdada. Loe, miks võib aja maha võtmine suhtes olla hea.

Igas suhtes tekib ühel hetkel olukord, kus arutatakse aja maha ehk suhtepausi võtmist. On mitmeid probleeme, mis võivad viia pausini, kuid tähtis on mõista, et paus ei ole alati halb ja ei tähenda sugugi suhte lõppu. Vastupidi, mõnikord võib suhtepaus hoopis suhet tugevdada. Loe, miks võib aja maha võtmine suhtes olla hea.


1. Saad aega enda jaoks. Me kõik vajame aega, et olla üksi ja oma mõtteid korrastada.

2. Saad lõõgastuda. Suhted võivad olla väga tormised ja kirglikud. Kuid sama kiiresti võib kirg ka jahtuda. Suhtepausi ajal saad tempo maha võtta ja end koguda.

3. Saad mõelda teie kokkusobivuse üle. Kui sa vähegi kahtled teie kokkusobimises, siis on kindlasti õige aeg suhtepausiks, et oma kahtlused läbi mõelda ja õige otsus teha.

4. Saad mõelda sellele, mida sa tahad. Mõnikord tahavad inimesed suhtes erinevaid asju. Selles punktis ei ole sinu partneril suhtepausiga midagi pistmist. Siin pead sa ise mõtlema, mida sa tahad – pikaajalist suhet, abielu, lapsi, maailmas ringi reisida, ülikooli minna või karjääri teha.

5. Saad paika panna oma prioriteedid. Partneritel võivad sageli olla erinevad prioriteedid. Mida varem, seda parem, on avastada, kas teil on samad prioriteedid.

6. Saad teha kindlaks, kas see, mida sa tunned, on armastus! Kui sa kahtled oma tunnetes partneri vastu, on suhtepaus äärmisel vajalik. Vaid ajutine lahusolek aitab sul oma tundeid mõista ja jõuda äratundmisele, kas tema ongi see õige!

 

allikas: allwomenstalk

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid