6 salajast märki: ta teeb sulle varsti abieluettepaneku

Naised, pange end valmis - kohe on ukse ees aasta kõige populaarsem periood kihlumiseks! Alates novembri algusest kuni Valentinipäevani näed oma Facebooki uudisvoos kõige rohkem pilte kihlasõrmustest. Kui oled juba mõnda aega suhtes olnud, siis mõtled ilmselt salamisi, kas ka sinu kätt hakkab lähemas tulevikus üks ilus sõrmus kaunistama. Pole kindel, kas mees kavatseb varsti ettepaneku teha? Siin on kuus märki, mis vihjavad sellele, et pead varsti oodatud küsimusele vastuse andma. 

Naised, pange end valmis – kohe on ukse ees aasta kõige populaarsem periood kihlumiseks! Alates novembri algusest kuni valentinipäevani näed oma Facebooki uudisvoos kõige rohkem pilte kihlasõrmustest. Kui oled juba mõnda aega suhtes olnud, siis mõtled ilmselt salamisi, kas ka sinu kätt hakkab lähemas tulevikus üks ilus sõrmus kaunistama. Pole kindel, kas mees kavatseb varsti ettepaneku teha? Siin on kuus märki, mis vihjavad sellele, et pead varsti oodatud küsimusele vastuse andma. 

Ta käib rahaga kummaliselt ümber. Kas sinu kallim on hakanud viimasel ajal pisut raha säästma ning teie kulutusi natukene piiranud? Ilmselt paneb ta sõrmuse jaoks raha kõrvale ja ei taha oma raske vaevaga teenitud sissetulekut teiste asjade peale raisata. 

Ta uurib sinu eelistuste kohta. Mehed teevad otsuse kellegi kosimiseks alles peale pikka kaalumist. Kõik detailid peavad olema viimse pisiasjani läbi mõeldud ning paika pandud. Ta näitab üles huvi sinu ehete vastu. Millised sõrmused sulle meeldivad? 

Ta teeb ühiseid plaane tulevikuks. Enne kui mees ühele põlvele laskub, peab ta kindel olema, et vastus tuleb jaatav. Seepärast võib ta vestluse käigus kasutada selliseid väljendeid nagu “kui me abielus oleme” või “meie tulevased lapsed”. Kui ta end nii kindlana ei tunne, siis võib ta näiteks tühja koha pealt sinu käest küsida, kus sa tulevikus oma perega elada sooviksid. 

Kihlusest rääkimine paneb ta silmnähtavalt ebamugavasse olukorda. Ühelegi paarile ei meeldi, kui sõbrad, tuttavad ning perekonnaliikmed hakkavad neile meelde tuletama, et võibolla oleks aeg asi ametlikuks teha. Kui sinu mees sellises olukorras närviliseks muutub, siis on tal see samm ilmselt juba plaanis. 

Ta teab sinu vanemate kohta üllatavaid asju. Su ema käib teisipäeviti trennis ja isa mängib kolmapäeviti sõpradega kaarte. Nii on alati olnud ning sa tead seda. Aga kui sinu mees äkitselt taoliste teadmistega hiilgab, siis on ta sinu vanematega salamisi pikemaid vestlusi pidanud. 

Ta avaldab teiste inimeste pulmade kohta arvamust. Kui ta näitab pulmade suhtes huvi üles, siis võib ta vaikselt juba enda oma plaanida. Kui lähete novembris tuttavate pulma ja mees mainib sulle nii muuseas, et tema ei tahaks kunagi sügisel abielluda, siis võib ta peas juba ideaalne kuupäev paigas olla. 

 

glamour.com