6 VÕIMALIKKU PÕHJUST, miks naine orgasmi ei saa

3 kommentaari
6 VÕIMALIKKU PÕHJUST, miks naine orgasmi ei saa

Vaid 46 protsenti naistest saab iga kord seksi ajal orgasmi. Põhjuseid, miks orgasm jääb tulemata, on palju, alates sellest, et ravimid vähendavad tundlikkust või partner on kogenematu. Nendest nõuannetest võib olla abi, kui naine on kunagi orgasmi saanud, kuid viimasest korrast on juba aega möödas.

1. Ravimid vähendavad tundlikkust

Mõned vererõhuravimid, rasestumisvastased pillid või antidepressandid võivad kõrvalmõjuna vähendada seksuaalset iha, mis omakorda mõjutab tundlikkust seksi ajal. Lisaks võivad antihistamiinid tuppe kuivatada ning muuta vahekorra valusaks ja ebameeldivaks. Sellisel juhul kasutage kindlasti libestit.

2. Partner ei tea, mis naist erutab

Kas oled oma partnerile kunagi rääkinud, mis sulle magamistoas meeldib? Või kas oled seda küsimust kunagi oma partnerilt küsinud? Inimesed on oma eelistustes erinevad ja seega võib su kallim proovida sinu peal asju, mis toimisid tema endise partneriga. Rääkige, juhatage ja suunake üksteist.

3. Häälitsemine tekitab piinlikkust

Häälitsemine seksi ajal saadab korda imesid. Kui naine piirab loomulikku häälitsemist, mõjub see seksuaalelule halvasti. Häälitsemine erutab lisaks partnerile ka naist ennast ning paneb seksi hingega sisse elama. 

4. Masturbeerimine on tagaplaanile jäänud

See võib tähendada seda, et naine ei tunne oma keha piisavalt hästi ning seetõttu on ka orgasmi saamine raskendatud.

5. Oksütotsiini tase on liiga madal

Õnnelikkuse hormoon ehk oksütotsiin võib mõjutada orgasmi saamist. Kui naine on ärevuses või stressis, võib oksütotsiini tase madal olla. Hormoontaset saab suurendada partneriga rohkem aega koos veetes, teineteist puudutades ja kallistades. Ka lemmiklooma paitamine suurendab uuringute sõnul oksütotsiini taset.

6. Unustasid enne seksi pissil käia

Naine peaks meeles hoidma enne seksi pissil käia. Pissihäda ja vahekord ei ole hea kombinatsioon, sest naine keskendub sel juhul vaid sellele, et ta püksi ei teeks. 

 

allikas: Woman’s Day

Sarnased artiklid