7 asja, mida peab enne pühendumist partneri kohta kindlasti teadma

7 asja, mida peab enne pühendumist partneri kohta kindlasti teadma

Paljud inimesed usuvad, et on olemas üks ja õige suhe, mis kestab igavesti aga “igavesti” on väga pikk aeg… Olenemata sellest, kui vastupandamatuna sinu partner sulle tundub, on teatud asjad, mida sa tema kohta enne täielikku pühendumist kindlasti teadma peaksid. Mõned neist asjadest pole küll eriti seksikad, aga kui oled neist asjust teadlik, siis õpid oma kaaslast seeläbi veel paremini tundma ja see on kõige seksikam asi üldse! Allolevatele küsimustele tuleb vastused saada enne, kui suhe tõsisema suuna võtab. 

Paljud inimesed usuvad, et on olemas üks ja õige suhe, mis kestab igavesti, aga “igavesti” on väga pikk aeg … Olenemata sellest, kui vastupandamatuna sinu partner sulle tundub, on teatud asjad, mida sa tema kohta enne täielikku pühendumist kindlasti teadma peaksid. Mõned neist asjadest pole küll eriti seksikad, aga kui oled neist asjust teadlik, siis õpid oma kaaslast seeläbi veel paremini tundma ja see on kõige seksikam asi üldse! Allolevatele küsimustele tuleb vastused saada enne, kui suhe tõsisema suuna võtab. 

Kus ta elada tahab? 

Kui sina unistad elust maal asuvas vanas talus ja sinu kallim unistab hoopis kenast kesklinna korterist, tuleb teil kompromissile jõuda. Võite elada mõned aastad kesklinnas ja siis kolida maale või vastupidi. Kui teie unistused ei kattu, siis tekib sellega seoses tulevikus suuri probleeme. 

Millised on tema vaated? 

Sa pead teadma, kas partner omad asjadele samasuguseid vaateid nagu sina ise või on need totaalselt erinevad. Millistel alustel ning milliste tõdede järgi ta oma lapsi kasvatada soovib? Sellised teemad tuleb kohe alguses selgeks rääkida. 

Kas ta tahab üldse isaks saada? 

Sa ei taha olla inimene, kes unistab pere loomisest, samal ajal kui sinu partner ei taha sellest kuuldagi! Tuleb arutada, kas lapsed on üldse oodatud ning kui, siis kui palju lapsi võib plaani võtta? Rääkige läbi, kuidas te neid kasvatada sooviksite. Milline saab olema nende suhe rämpstoiduga või kas eelistaksite olla pigem ranged vanemad? Laste saamine on üks kõige ettearvamatutest asjadest maailmas ning seda isegi siis, kui eelnevalt on kogu ettevõtmine ilusti planeeritud. 

Kuidas ta rahaga ümber käib? 

Kas tal on mingid võlad? Mida ta olukorra parandamiseks teeb? Suudab ta eelarvet koostada ning sellest kinni pidada? Kas ta on valmis reisimisele üüratuid summasid kulutama, kuid kui tuleb riidepoodi minna, siis jätab rahakotirauad suletuks? Neid asju tuleb teada! 

Kuidas ta oma ema kohtleb? 

Mõtle sellest, kui kiirest pilguheidust tema lapsepõlve. Kui mees suhtub oma vanematesse austuse ning lugupidamisega ning nendevahelised suhted on head, siis see ütleb ka üht-teist tema lapsepõlve ning kasvatuse kohta. Samas tuleks siinkohal meeles pidada, et kui mehe suhe vanematega pole kiita, siis ei pea sellest ilmtingimata takistus saama. Mõistlik distants ämma ja äiaga pole kellelegi kahjuks tulnud. 

Kuidas ta teenindajaga käitub? 

Või taksojuhiga? Seda, kuidas ta käitub võõraste inimestega, eriti nendega, kes teda teenindavad, tuleb hoolega tähele panna. Kui mehel on olnud hullumeelne päev ja te lähete õhtul kuskile välja sööma, siis jälgi tema suhtumist teenindajasse. Kui sinu kallim kipub temaga tõredalt suhtlema, siis tõenäoliselt ootab just selline mees sind juba mõne aasta pärast igal õhtul kodus. 

Kui oluline on seks? 

Enne, kui ennast täielikult suhtele pühendad, uuri välja, kui tihti sinu partner seksida tahab ja mis veel olulisem – kas te suudate teineteist voodis rahuldada. Mida kauem suhe kestab, seda keerulisemaks muutub ka kirgliku voodielu säilitamine. Mõlemad peavad leidma aja, energia ning tahtmise linade vahele hüpata. 

 

 

womenshealthmag.com