7 ASJA, MILLEST esimesel kohtingul rääkima pead

7 ASJA, MILLEST esimesel kohtingul rääkima pead

Olgu esimesed kohtingud filmides nii naljakad kui tahes, siis vahel tahaksime me reaalses elus need üldse vahele jätta. Esimesede kohtingud ajavad meid närvilisusest higistama ja muretsema täiesti mõttetute asjade pärast. Paraku peab iga suhe läbi elama esimese, et teiseni jõuda. Kuigi keegi ei ole sel hetkel oma parimas vormis ja pigem üritab suurte pingutuste näol näidata vaid enda parimaid külgi, on siiski võimalik maha pidada siiralt aus vestlus, tänu millele saad juba esimesel päeval aru, kas teiseks üldse mõtet on.

Olgu esimesed kohtingud filmides nii naljakad kui tahes, siis vahel tahaksime me reaalses elus need üldse vahele jätta. Esimesed kohtingud ajavad meid närvilisusest higistama ja muretsema täiesti mõttetute asjade pärast. Paraku peab iga suhe läbi elama esimese, et teiseni jõuda. Kuigi keegi ei ole sel hetkel oma parimas vormis ja pigem üritab suurte pingutuste näol näidata vaid enda parimaid külgi, on siiski võimalik maha pidada siiralt aus vestlus, tänu millele saad juba esimesel päeval aru, kas teiseks üldse mõtet on.

Mis on teie väärtused ja uskumused?

See võib kõlada liiga sügavamõtteline teema esimeseks kohtinguks, kuid tegelikult on see vajalik. Milleks rääkida terve õhtu ilmast, kui te mõlemad tegelikult tahaksite teada, mis teise peas päriselt toimub. Kui otsid enda kõrvale elukaaslast, on ikkagi tähtis, et oleksite teadlikud üksteise väärtustest ja põhimõtetest ning isegi kui need täielikult ei ühti, suudaksite üksteist aktsepteerida. Lisaks ütlevad teadlased, et mida vastuolulisem on vestlus esimesel kohtingul, seda tõenäolisemalt saate te uuesti kokku.

Mis on teie eesmärgid karjääris ja raha teemal?

Karjäär ei ole küll elu mõte, kuid ometi on see väga tähtis teema. Olgu tema eesmärgiks töötada päevast päeva oma eesmärgi nimel või vaadata, kuidas asjad ise paika loksuvad – sina parem uuri see välja! Raha on tihti suureks põhjuseks, miks paarid lahku lähevad, seega uuri tema seisukohad raha kohta välja enne, kui on hilja.

Kuhu teile reisida meeldib?

Reisimine on teema, millest igaüks oskab rääkida ning mis on väga hea viis omavahel klikkimiseks. Lisaks saad inimeste kohta palju teada, kuulates tema unistuste reisiplaanidest. Kas talle meeldib luksus või unistab ta palmi all magamisest? See ütleb paljutki!

Millised on teie perekonnad?

Mitte kunagi ei tohiks kedagi hinnata tema tausta järgi, kuid kellegi perekonna ja nendevahelise suhte kohta teadmine ütleb ühest või teisest nii mõndagi.

Kuidas on teie suhted laste saamise ja abieluga?

Isegi kui sinu ees istub tõeline kompu, on sellel teemal lahkarvamused väga raskesti lahendatavad. Ilmselt on sul silme ees sinu unistuste perekond, kodu ja lapsed, kuid kui näiteks tema paneb sellele kõigele kohe käe ette, ei ole sealt ilmselt midagi head tulemas…

Millised on teie hobid ja huvid?

See, kuidas sa veedad oma vaba aega, ütleb sinu kohta palju. Te ei pea jagama samu kirgi või päevakava, kuid kui üks teist armastab päevad läbi tugitoolis süüa ja seebikaid vaadata ning teine õues aktiivselt puhata, ootab teid ees väga vähe koosolemist.

Millised on teie sõbrad?

See, kuidas te üksteise sõpradega läbi saate, on näide sellest, kui tervislik on teie suhe. On hea teada, millised on tema sõbrad ja kuidas sa nendega sobituksid, sest ilmselt peate hakkama omavahel tihedalt läbi käima.

Allikas: Bustle.com