7 GENIAALSET EBAMUGAVUST TEKITAVAT küsimust esimesel kohtingul

7 GENIAALSET EBAMUGAVUST TEKITAVAT küsimust esimesel kohtingul

Selle asemel, et muretseda, kas sa ikka näitad end oma võluvaimast küljest ning küsida küsimusi, mis on justkui eneseabi raamatust võetud, tuleks kohtingul eelkõige olla sina ise. Esimesel kohtingul aus olemine ei tähenda, et oleksid kuidagi üleolev, vaid et sa küsid oma kaaslaselt ainult neid küsimusi, mis sind siiralt huvitavad.

Selle asemel et muretseda, kas sa ikka näitad end oma võluvaimast küljest ning küsida küsimusi, mis on justkui eneseabiraamatust võetud, tuleks kohtingul eelkõige olla sina ise. Esimesel kohtingul aus olemine ei tähenda, et oleksid kuidagi üleolev, vaid et sa küsid oma kaaslaselt ainult neid küsimusi, mis sind siiralt huvitavad.

Kuigi esimesel kohtingul jäädakse tihti pigem mugavustsooni ja tuntakse, et esmakohtumisel pole kombeks liiga otsekoheseid küsimusi esitada, on tegelikult ausus ja enesekindlus alati sümpatiseerivad. Kui sulle mingid mängud ei meeldi ja hindad samuti siirust, siis siin on seitse küsimust, mille esitamist esimesel kohtingul sa kartma ei peaks.

1. „Kas sa oled sellega rahul?“
Kui sinu kaaslane räägib sulle oma tööst, perekonnast või sõpradest, ära karda näidata välja siirast huvi ja küsi temalt ta tunnete kohta. Seni, kuni sa ei küsi seda kritiseeriva alatooniga, pole mingit põhjust, miks ta peaks solvuma.

2. „Kas sa usud monogaamiasse/taimetoitlusesse/Jumalasse?“ jne

Kõik, kes ütlevad, et need teemad on esimese kohtingu jaoks liiga isiklikud, on ilmselt lihtsalt meeleheitel ja soovivad nii väga teisele kohtingule jõuda. Igasugused moraalsed lahkarvamused on täiesti normaalsed ning parem on neist teada varem kui hiljem.

3. „Mida sa praegu elus otsid?“
Siiras küsimus, mida hindab iga mõistlik kohtingukaaslane.

4. „Miks sa vallaline oled?“
See võib kõlada ebaviisakalt, kuid kui küsid seda õigesti, on see isegi omamoodi kompliment.

5. „Millal oli viimane aeg, kui sa lasid end testida?“
Olgu, see pole nüüd ehk päris kohustuslik esimese kohtingu küsimus, kuid oluline on ta siiski, kui kavatsed selle inimesega ka intiimsuhtesse minna.

6. „Millest see tulenes?“
Kui ta on teinud midagi veidrat kas kohtingul või näiteks sõnumi teel, mis sind häiris, ei tohiks sa karta küsida, miks ta seda tegi. Seda ei pea muidugi ülbelt küsima, kuid kui sa siiralt soovid teada, millest tema erinevad käitumismallid tingitud on, siis küsi julgelt.

7. „Mida sa minult ootad?“

Unusta mängud ja uuri välja, mis tema eesmärgid on! Kui teie soovid on kardinaalselt erinevad, peaksite te kas leidma kompromissi või asja juba eos lõpetama, sest ühepoolsed tunded ei tee kellelegi head.

Allikas: Bustle.com