7 MÄRKI, ET SA EI TOHIKS oma eksiga uuesti alustada

7 MÄRKI, ET SA EI TOHIKS oma eksiga uuesti alustada

Oma endise kallimaga uuesti alustamine võib näida üsna ahvatlev (eriti peale paari veiniklaasi). Olgu põhjuseks see, et sa ei ole ikka veel leidnud sama kirglikku suhet kellegi teisega või lihtsalt igatsed kedagi, kelle kaisus uinuda, on siiski mitmeid põhjuseid, miks vana armu juurde naasmine ei ole eriti hea mõte.

Sinu sõbrad tunnistasid, et neile ei meeldinud su eks
Kui sa oma sõpru usaldad ja nad sind armastavad, on nende arvamus oluline. Kuigi sa ei tohiks kõiki oma suhteid puudutavaid otsuseid sõprade heakskiidu järgi teha, on sõbrad hea allikas, kust saada suhtenõu kõrvaltvaataja pilgu läbi. Sõbrad võivad aidata sul näha oma kallimat uues valguses, tänu millele võid näha vigu, mida sa armastusest pimedana ei märganud.
Enne igastsusest oma endise kallima juurde jooksmist hoia silmad ja kõrvad lahti – kui su sõbrad leiavad, et see on halb idee, ütlevad nad seda sulle kindlasti.

Sa tunned, nagu see oleks olnud su ainus võimalus armastuseks
Paanika peale suhte lõpetamist on täiesti normaalne. Ette tuleb palju muutusi ja otsuse kahetsemine on kahjuks vägagi levinud.
Sellises olukorras tuleb aga jääda tugevaks ja edasi liikuda. Arvatavasti on tegemist täieliku karusselliga, kuid ära lase hirmul end võita, see möödub!

Sa hakkad välja vabandama põhjuseid, miks sa ta maha jätsid
Kui te läksite lahku suure põhimõtete ja väärtuste erinevuste või suhte eesmärkide tõttu, oli arvatavasti asi nii hull, kui sa sel hetkel seda tundsid olevat. Mälestused võivad aga sinuga mänge mängida. Peale lahkuminekut võid hakata endas kahtlema ja keskenduma headele aegadele ja unustad halva.
Selle asemel, et kõiki halbu mälestusi välja vabandama hakata, tuleta endale meelde hetke mil otsustasid lahku minna ning mõtle, miks sa seda tegid.

Sa vajad enesekindluse tõstmist
Kui su endine kallim tahab sind tagasi, on see kindlasti meeldiv tunne. Kuid kui lased sel tundel enda otsuste tegemise üle võimu võtta, ei lõpe see hästi.
Ära lase sel elevusel endal vaipa jalge alt tõmmata! Oled ju oma otsuse teinud.

Sa vihkad kohtamas käimist
Uute partnerite valik võib tunduda esialgu kesine ja võid end tunda üksikuna, kuid ise hakkama saamine on suur osa paranemisest. Kui võtad aega enesele keskendumiseks selle asemel, et meeleheitlikult uut kaaslast otsida, avastad kindlasti elus uusi ja põnevaid asju.
Õige inimene on varsti tulemas, anna talle vaid aega!

Usaldus oli teie suhtes suur probleem
Usalduse saavutamine on väga tähtis osa suhtest. Kui sa läksid oma endise kallimaga lahku petmise või armukadeduse tõttu, siis tea, et uus suhe ei tähenda uusi kombeid.
Sa väärid positiivset suhet, kus sa ei pea muretsema, kas sulle ollakse truu.

Sa arvad, et ta teeb su jälle õnnelikuks
Oma endise kallimaga uuesti alustamine näib väga hea viis südamevalu leevendamiseks, kuid tea, et ainult sina saad end õnnelikuks teha.
Anna endale aega ning pöördu toetuseks pere ja sõprade poole. See on küll raske, kuid pea meeles, SA OLED IMELINE!

Allikas: Bustle.com