7 MÄRKI, ET TA EI OLE SINUST ENDISELT üle saanud

3 kommentaari
7 MÄRKI, ET TA EI OLE SINUST ENDISELT üle saanud

Mõned mehed kohtavad oma unistuste naist, ent tihtipeale võivad nad kogu muinasjuttu nässu keerata ning hiljem terve oma elu tehtut kahetseda. Siin on nimekiri olukordadest, kus me saame aru, et ta ei ole endiselt sinust üle saanud ja arvatavasti soovib sind tagasi.

Mõned mehed kohtavad oma unistuste naist, ent tihtipeale võivad nad kogu muinasjutu nässu keerata ning hiljem terve oma elu tehtut kahetseda. Siin on nimekiri olukordadest, kus me saame aru, et ta ei ole endiselt sinust üle saanud ja arvatavasti soovib sind tagasi.

1. Ta ei eemalda sind Facebookis sõprade seast ning ei kustuta sind Instagramis jälgijate nimekirjast.

Põhjuseid, miks oma eksist peale koledat lahkuminekut eemale hoida, on palju. Esiteks ei pea me oma pead piinama mõtetega, kui hästi tal ilma minuta läheb, sest ta laeb pidevalt oma Facebooki üles kadestusväärseid puhkusefotosid või pilte pidudest, kus ta on uute silmarõõmude keskel. Kui sinu eks on endiselt su sõber Facebookis, siis tähendab, et ta on valmis kannatama selle nimel, et hoida sinuga siiski kontakti.

2. Ta pärib sinu kohta.

Kuuled sõpradelt ja sõprade sõpradelt, et su eks endiselt küsib sinu kohta. Ta on huvitatud, kuidas sul läheb ning kas oled endale juba kellegi uue leidnud.

3. Tal pole peale sind olnud mitte ühtegi tõsiseltvõetavat suhet.

Ta on raskustes leidmaks kedagi, kes oleks sinuga võrdväärne. See on keeruline olukord, kus edasiliikumine on takistatud. Teine variant on, et ta näeb võimalust sinuga tagasi kokku saada.

4. Ta on sulle purjus peaga sõnumeid kirjutanud.

Kui ta saadab sulle nädalavahetusel öösel sõnumeid sisuga, et tahab sind näha või sind tagasi, siis tea, et see on arvatavasti tõsi. Paratamatult räägime me alkoholi joonult ausat juttu ning mõned kokteilid teevad meid ainult julgemaks, et tõde kõva häälega kuulutada.

5. Ta flirdib sinuga endiselt.

Tegemist on iseenesest arusaadava märgiga, et ta on sinust endiselt huvitatud. See võib tähendada kahte asja. Esiteks võib ta tahta sinuga magada ja me teame, et kus on suitsu, siis seal on ka tuld, seega ta tahab sind! Teiseks loodab ta sind tagasi võita sinuga flirtides.

6. Ta on väga õnnelik, kui kohtab sind kogemata mõnel peol.

Enamik jookseks teises suunas, kui oma eksiga kokku põrkaks või siis jutustaksid omavahel kohustuslikku small talk’i, ent kui sinu eks näitab üles ekstreemset õnne, et sind nägi, siis ta on ilmselgelt sinust endiselt huvitatud.

7. Tal on alles kõik sinu kingitud kingid.

Kui ta jätab alles kella või T-särgi, siis võime kindlad olla, et sa tegid lihtsalt häid kinke, aga kui tal on endiselt alles kõik need imearmsad käsitsi tehtud kaardid ja kirjakesed, siis ta on endiselt hingevaludes ja soovib sind sügaval sisimas tagasi.