7 MÄRKI, ET TA ON su hingesugulane

7 MÄRKI, ET TA ON su hingesugulane

Ilmselt on enamus inimeste jaoks elus üks suurimaid eesmärke leida enda kõrvale keegi, kellega veeta kogu oma ülejäänud elu õnnes ja armastuses. Ometi ei ole kerge aru saada, kas sinu praegune partner just see õige on. Kui sa pole veel päris kindel, on hea teada, millised on märgid, mille kohaselt on just see inimene sinu hingesugulane.

Ilmselt on enamiku inimeste jaoks elus üks suurimaid eesmärke leida enda kõrvale keegi, kellega veeta kogu oma ülejäänud elu õnnes ja armastuses. Ometi ei ole kerge aru saada, kas sinu praegune partner just see õige on. Kui sa pole veel päris kindel, on hea teada, millised on märgid, mille kohaselt on just see inimene sinu hingesugulane.

Teil on sarnased väärtused

Kui kavatsed selle inimesega veeta terve oma ülejäänud elu, tahad sa ilmselt kindlaks teha, kas te ikkagi olete tähtsatel teemadel samal leheküljel. Hea on jagada sarnaseid väärtusi ja moraale, sest laste kasvatamine ja ühise kodu loomine nõuab koostööd.

Te olete ühenduses (isegi tüli ajal)
Konfliktid on igas suhtes normaalsed, kuid tähtis on töötada üheskoos probleem läbi ja tülist positiivselt meelestatuna üle saada. Sinu hingesugulane on keegi, kellega tunned sügavat ühendust nii heas kui halvas. Isegi kui olete tülis, tead, et ta on tegelikult alati sinu jaoks olemas.

Sa kasvad ka personaalselt

Kui sa oled kellegagi koos lihtsalt mugavusest, ei koge sa ilmselt suuri muutusi, mis sulle midagi juurde annaks. Hingesugulane on keegi, kes innustab sind iga päev olema parem ja andma endast rohkem, sest ta usub sinu potentsiaali ja aitab sul vaimselt areneda.

Ta on emotsionaalselt täiskasvanud
Kuigi lapselik lõbutsemine ja nunnutamine on heas tujus igati oodatud, on vahel vajalik jääda täiskasvanuks ja võtta asju täie tõsidusega. Keegi, kes on vastutustundlik, motiveeritud ja võimeline olema sulle toeks, on kindlasti hea partner.

Te suudate suhelda ka ilma rääkimata

Kui sa oled kellegagi vaimselt nii sügavuti ühenduses, suudad teda tajuda ka ilma rääkimata. Sa ei pea talle alati kõike detailselt ära rääkima, sest ta mõistab sind piisavalt.

Sa oled valmis andma
Kui ta on sulle tähtis, oled sa valmis vajadusel tema soovid enda omadest ette asetama. Hingesugulased on valmis ka andma, mitte ainult võtma.

Sa lihtsalt tead
Kuigi see võib mõne jaoks näida utoopilisena, usuvad mõned lihtsalt enda kõhutunnet ja teavad, et on koos õige inimesega. Hingesugulane on just see, kellega koosolemiseks ei pea sa otsima põhjuseid – sa lihtsalt tead!

Allikas: Bustle.com