7 MEHETÜÜPI, kellega suhtesse astumine põhjustab ainult valu

7 MEHETÜÜPI, kellega suhtesse astumine põhjustab ainult valu

Iga naise salajaseks unistuseks on enda kõrvale hea mees leida, aga miks siis nii paljud meist vähemaga rahulduvad? Selles ei pea õnneks ennast süüdistama. Inimeste tausta ja isiklikke kiikse pole lihtne lühikese aja jooksul läbi näha. Kuid on teatud mehetüübid, kelle ees tuleks tuhatnelja põgeneda. 

Iga naise salajaseks unistuseks on enda kõrvale hea mees leida, aga miks siis nii paljud meist vähemaga rahulduvad? Selles ei pea õnneks ennast süüdistama. Inimeste tausta ja isiklikke kiikse pole lihtne lühikese aja jooksul läbi näha. Kuid on teatud mehetüübid, kelle eest tuleks tuhatnelja põgeneda. 

Mees, kes on värskelt vallaline. 

Ta on äsja uuesti kohtinguturule sisenenud, aga see ei tähenda kindlasti, et ta oleks valmis kellegagi midagi tõsist looma. Seda eriti siis, kui tema oli see, kes maha jäeti. Suhtest suhtesse hüppamine ei too lõppkokkuvõttes endaga midagi head kaasa. Kui soovid enda kõrvale head meest, siis hoia hiljuti lahkuläinud meestest eemale. 

Mees, kes väga kiiresti vihastab. 

Kui mehe reaktsioon on palju suurem ja valulikum, kui olukord tegelikult väärt on, siis võta seda kui hoiatusmärki. Enamikel inimestel on aimu, millised on teatud olukordades lubatud ja lubamatud reaktsioonid ning igaüks meist saab mõnikord vihaseks, aga kui mees vihastab täiesti tühise asja peale, siis on targem temast eemale hoida. 

Mees, kelle kinnisideeks on töö ja raha. 

Ambitsioonid on head, aga kui mees on lõviosa oma ajast tööasjadega hõivatud ning mõtleb pidevalt oma sissetuleku suurusele, siis tekib sellest lõppkokkuvõttes probleem. Mehel peaks olema elu ka väljaspool tööd. Tema elu peaks tasakaalus olema – ainult siis suudab ta sinna ka sinu jaoks ruumi luua. 

Teiste eesmärkidega mees. 

Küsi endalt, mida sa suhtelt ootaksid? Kui oled pikalt kellegi seltskonnas, kes sama nägemust ei oma, võid lõpuks väga haiget saada. Pettumus on põhimõtteliselt garanteeritud. Ole julge ja uuri juba suhtluse alguses, millised on tema ootused ning lootused! Kui need ei ühti sinu omadega, siis lase tal minna… 

Ambitsioonitu mees. 

See on mees, kellel pole mingisugust tahtmist oma elu arendada. Ta pole motiveeritud, temale ei saa loota – just see hakkab teie suhtesse suuri probleeme tekitama. Kui ta endasse ja oma tegemistesse laisalt ning ükskõikselt suhtub, siis on ta samasugune ka sinu suhtes. 

Mees, kes on oma pere pojakene. 

Enda pere armastamises pole midagi valet, aga kui mees ei suuda neist sõltumata enda elu elada, siis pole võimalik temaga ka rahuldavat suhet luua. Iga naine tahab tunda, et just tema on mehe elus esikohal, aga kui mees ei suuda perekonna arvamust küsimata isegi lihtsaid asju otsustada, siis hakkad paratamatult tema prioriteetides kahtlema. 

Mees, kes on maailma keskpunkt. 

Nartsissisti on tihtipeale väga keeruline tuvastada. Nad külvavad su suhte alguses üle komplimentide ning kingitustega, aga tegelikult ei püüa ta sulle näidata, et ta sind hindab, vaid tahab hoopis, et sina teda hindama hakkaksid. Sellise mehega suhtes olemine on igale naisele kahjulik. Sinu soovidel pole suhtes ruumi – terve maailm keerleb ümber tema ja tema tahtmiste. Sinu emotsionaalsed ja füüsilised vajadused ei huvita teda üldse. 

glamour.com