7 nippi unistuste mehe leidmiseks

7 nippi unistuste mehe leidmiseks

Unistuste mehe leidmine ei olegi tegelikult nii raske kui sa arvasid – sa pead lihtsalt õigest kohast otsima. Ta ei ole sinu eest peitu pugenud, sa pead teadma, kuidas ta ära tunda. Siin on mõned nipid härra „Õige“ leidmiseks. 

Unistuste mehe leidmine ei olegi tegelikult nii raske kui sa arvasid – sa pead lihtsalt õigest kohast otsima. Ta ei ole sinu eest peitu pugenud! Siin on mõned nipid härra „Õige“ leidmiseks. 


1. Õpi ennast tundma

Selleks, et leida üles oma unistuste mees, pead endale selgeks tegema, mida sina tahad. Enne kui oma hingesugulasega abiellud, pead ta ära tundma. Kirjuta üles need omadused, mis sinu jaoks meeste puhul olulised ja vajalikud on, ning need omadused, mille olemasolul teie suhe kindlasti pikaajaliseks kujuneda ei saa. Kuid ära võta seda nimekirja kui karmi seadust – tõenäoliselt ei suuda ükski mees kõike neid punkte täita. See list on hea selleks, et saaksid oma mõtted ja tunded sinna kirja panna.

 

2. Vaata ringi

Võibolla oled sa oma unistuste meest juba kohanud, aga sa lihtsalt ise ei tea seda veel. Seega enne kui lähed teda kuskilt kaugelt otsima, vaata natuke oma tuttavate seas ringi – võibolla on ta keegi, keda sa juba tead. Sinu parim sõber, naaber või töökaaslane on ühed võimalikest variantidest. Sinu härra „Õige“ võis kogu aeg su juures olla. Küsi endalt, kas sinu meessoost tuttavate hulgas on ainult sõbrad, või võiks keegi neist ka midagi olulisemat sulle tähendada. 

 

3. Räägi temaga

Sa ei saa temaga abielluda, kui kardad temaga isegi rääkida. Sa pead julguse kokku võtma ja temaga juttu rääkima minema. Kui sa satudki piinlikku olukorda, siis sul on ju alati võimalus lihtsalt ära jalutada. Kui oled siiski liiga arg, et temaga rääkima minna, siis lihtsalt vaata teda ja anna oma pilguga märku, et oled huvitatud. Võta kõrvaklapid peast ja ära hoia käsi ristis!

 

4. Mine sinna, kus tõenäosus kõige suurem

Vaata uuesti üle oma list, kuhu panid kirja need omadused, mida oma unistuste mehelt ootad. Kas need omadused keerlevad kõik sama teema ümber? Kui soovid meest, kes on loov, kirglik ja musikaalne, siis mine kohalikku kontserti kuulama. Kui soovid kedagi, kes on musklis, sportlik ja energiline, siis hakka kohalikus jõusaalis käima. Sa pead minema kohtadesse, kus su unistuste mees võiks käia. Just nii lihtne see ongi!

 

5. Käi palju kohtingutel

Isegi kui mingi mees ei sobi absoluutselt sinu listiga, siis anna talle vähemalt üks võimalus ja mine temaga kohtingule. Sa võid üllatuda, kui petlik võib esmamulje olla ja kui palju õpid inimest juba ühe õhtusöögi ajal tundma. Lõpptulemusena võid sa isegi oma listi suured muutused sisse viia. 

 

6. Uuri tuttavatelt 

Pimekohtingud ei lõppe alati katastroofiga. Mõned sinu sõbrannad tunnevad sind paremini kui sina ise. Kui su parim sõbranna on sulle juba pikemat aega oma onupoega soovitanud, siis võib sellel tõepõhi all olla. Mõned inimesed on sündinud kosjasobitajaks. Anna talle võimalus ja võibolla leiadki oma elu armastuse.

 

7. Ära raiska aega

Anna inimestele võimalus, kuid kui saad aru, et tema ei ole kindlasti sinu härra „Õige“, siis ära raiska oma aega tema peale. Kui sa oled koos vale mehega, siis võid maha magada võimaluse kohtuda oma unistuste mehega. Sa ju tahad olla vallaline, kui teda kohtad.

 

Ära ole masenduses, kui sa ei ole oma unistuste meest veel leidnud. Naerata, sest ta on kuskil olemas ja ootab sinuga kohtumist. 

 

Allikas: allwomenstalk.com