7 PIINLIKKU SEKSIAPSU, mida ei tasuks häbeneda

Häälitsused, kehavedelikud, vigastused – seks ei ole alati selline, nagu näeme filmides, ning ei suju libedalt. Mõned apsud tunduvad palju suuremad, kui need tegelikkuses on. Toome teieni mõned tüüpilised piinlikud olukorrad ning näpunäiteid selle kohta, kuidas neist üle saada.

Sul tekib lihaskramp

Üllatuslikult on kõige sagedasem tujurikkuja seksi ajal lihaskramp. Mida siis teha? See võib olla valus ning piinlik, kuid kui see tabab, pole muud teha, kui lasta krambil rahulikult üle minna. 

Ütled seksi ajal kellegi teise nime

Ups, keelevääratus! Palu kallimalt vabandust ning kinnita talle, et soovid vaid temaga koos olla.

Gaasid

See on inimlik. Mida teha, kui kogemata kõige kuumemal hetkel peeretad? Naera enda üle. Sa oled vaid inimene.

Laps satub teile peale

Mõnikord võib laps kogemata näha, kuidas vanemad seksivad. Kuidas käituda? Võid öelda lapsele, et see on täiskasvanute asi ning ta on veel liiga väike, et sellest aru saada. Teine võimalus on lapsele seletada, et te vaid mängisite.

Partneri hingeõhk haiseb

Halb hingeõhk võib olla suur kiretapja. Mida teha? Võta teema rahulikult, kuid ettevaatlikult esile. Ärge laske nii väikesel asjal seksi ära rikkuda.

Mees ei suuda erektsiooni saada

See ei ole tegelikult piinlik, vaid asi, mis võib igal mehel juhtuda. Mehel võib näiteks stressirohke periood olla ning ta mõtted on mujal. Kui olukord kordub ja pikeneb, on soovitatav konsulteerida seksiterapeudi või arstiga.

Naljakad näoilmed

Kummalised helid ja näoilmed on vaid mõnusa tegevuse kõrvaltoode. Ära muretse oma näoilme või helide pärast ning keskendu seksile. 

 

allikas: webmed